10 Kasım 2017 16:21

Güneş, derbideki tepkisinden dolayı üzgün olduğunu söyledi

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Fenerbahçe derbisinde Hakem Ali Palabıyık için söylediği sözlerden dolayı üzgün olduğunu belirtti.

Paylaş

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Fenerbahçe derbisindeki tepkisini anlatarak üzgün olduğunu dile getirdi. Doğru bir şey yapmadığını belirten Güneş, "Ben de bu hareketimden rahatsız oldum. O duruma düştüğüm için üzgünüm." ifadelerini kullandı.

Marka ve Spor Zirvesi'ne katılan Şenol Güneş, Süper Lig'in 6'ncı haftasında Fenerbahçe ile oynadıkları ve 2-1 kaybettikleri derbide Hakem Ali Palabıyık'a söylediği sözlerden ötürü üzgün olduğunu söyledi.

Maç esnasındaki tepkisini anlatan Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş şöyle konuştu: "Ne iş yaparsanız yapın sürekli gündemde kalmak kolay bir iş değil. Bazen emeklilik lafını kullanıyorum ama şu an öyle bir düşüncem yok. Zaman zaman hatalarım var, doğrudur. Bazen görüntülerin de gergin gözüküyor. Fenerbahçe maçında olan şeyi net olarak söylerim ama münasip dile getirmek lazım. Basit bir faulde hakemin niyetini okuyup yanlış yapıp sinirlendim. Artislik yapılan bir hareket üzerine ne söylediğimi farketmedim. Dediğim şeyi hatırlamıyorum. Sonra izleyince üzüldüm. Çok etkisi oldu bende. Kendime ceza veriyorum. Doğru bir şey yapmadım. Kötü bir sözdü. Çok da ceza almamı isteyenler oldu. 3-4 maç ceza almamı ve takımın kaybetmesini istediler. Bir maç ceza aldım ama takım kaybetti zaten üst üste. Ben de bu hareketimden rahatsız oldum. O duruma düştüğüm için üzgünüm." (DHA)

Reklam
ÖNCEKİ HABER

MHP Sakarya eski il başkanı partisinden istifa etti

SONRAKİ HABER

İntihar eden Mehmet Keleş'in arabasında Ece Alça öldürülmüş olarak bulundu

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa