03 Kasım 2017 22:09

Cinsel istismar zanlısına 8 yıl 4 ay hapis

Bandırma'da 12 yaşındaki erkek çocuğa cinsel istismarda bulunduğu gerekçesiyle yargılanan şahıs, 8 yıl 4 ay hapis cezasına çarptırıldı.

Paylaş

Balıkesir'in Bandırma ilçesinde züccaciye mağazası bulunan Erdoğan A., 12 yaşındaki bir erkek çocuğa, işyerine geldiği günlerde bilgisayar oyunu oynatacağını söylerek cinsel istismarda bulundu.

Geçtiğimiz Kasım ayında çocuğun yaşadıklarını ablasına anlatması üzerine aile Erdoğan A.'dan şikayetçi oldu.Gözaltına alınan şahıs çıkarıldığı mahkemece tutuklandı ve hakkında 'çocuğa cinsel istismar' suçundan 10 yıla kadar hapis cezası istemiyle Bandırma Ağır Ceza Mahkemesi’nde dava açıldı.

SANIK HAKKINDA BİR TACİZ VE BİR CİNSEL İSTİSMAR ŞİKAYETİNDE DAHA BULUNULDU

Öte yandan bir dönem Erdoğan A.'nın yanında çalıştığını belirten bir kadın da sanık tarafından taciz edildiğini belirterek şikayetçi oldu. Dava sürecinde 22 yaşındaki bir erkek de 10 yıl önce Erdoğan A.'nın cinsel istismarına maruz kaldığını ifade ederek şikayette bulundu. Ancak bu şakayetlere, 6 aylık şikayet süresi geçtiği gerekçesiyle soruşturma açılmadı.

TAHLİYE EDİLMİŞTİ!

8 ay tutuklu kalan Erdoğan A. davanın 5'inci duruşmasında adli kontrol şartıyla tahliye edildi.

KARAR DURUŞMASI GÖRÜLDÜ

Bugün karar duruşmasına çıkan Erdoğan A., 8 yıl, 4 ay hapis cezasına çarptırıldı. Yargıtay cezayı onarsa, Erdoğan A. tutuklanarak cezaevine gönderilecek. (Balıkesir/DHA)

Reklam
Reklam
ÖNCEKİ HABER

Bilal Erdoğan'dan blok flüt ve ritmik jimnastik çıkışı

SONRAKİ HABER

Antep’te, cami inşaatında ölen Mühendis Küçükcan gözyaşlarıyla uğurlandı

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa