03 Kasım 2017 14:25

8 House of Cards çalışanı daha Spacey’i istismarla suçluyor

Kevin Spacey'e istismar suçlamalarına yeni bir iddia daha atıldı. Sekiz House of Cards çalışanı daha Spacey'i cinsel istismarla suçluyor.

8 House of Cards çalışanı daha Spacey’i istismarla suçluyor

Paylaş

Ünlü Hollywood yıldızı bu sefer de House of Cards setinde çalışmış ve çalışmakta olan sekiz ayrı çalışanın cinsel istismar suçlamasıyla karşı karşıya.

Dizinin yapım şirketi Media Rights Capital anonim bir şikayet, kriz danışmanı ve cinsel istismar hukuk danışmanlığı hattı oluşturduğunu açıkladı.

Daha önceki cinsel istismar uygulamalarının ardından House of Cards dizisinin sonlandırılacağını duyuran Netflix ve House of Cards dizisi yapım şirketi yeni iddialara da yanıt vereceğini söyledi.

Şu anda sekiz dizi çalışanı Spacey’yi ve yapımcıyı uygunsuz davranışla suçluyor. Bir prodüksiyon asistanı Spacey’nin kendisini araçla sete götürürken ellerini kendi rızası olmadan pantolonuna koyduğunu, başka bir durumda ise kendisini köşeye sıkıştırıp uygunsuzca dokunduğunu iddia ediyor.

Başka bir ekip çalışanı ise Spacey’nin kendisine ilginç biçimlerde dokunduğunu, 'omuzlarına masaj yaptığını ve karnına dokunduğunu' iddia ediyor. Altı diğer çalışan da anonim bir şekilde Spacey ile yaşadıkları istismarı Amerikan basınıyla paylaştı. (HABER MERKEZİ)

 

ÖNCEKİ HABER

Kılıçdaroğlu'dan Erdoğan'a 'Belediye' resti

SONRAKİ HABER

Altındağ’da bir fırında yangın çıktı

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa