23 Ekim 2017 08:51

Sarıyer maçında Amedsporlulara saldırı

Sarıyer-Amedspor maçında Sarıyer taraftarı, Amedsporlu futbolculara küfretti. Sarıyerli futbolcular Deniz Naki, Zülküf Özer ve teknik heyete saldırdı.

Paylaş

2. Lig Kırmızı Grup’ta önceki gün oynanan Sarıyer-Amedspor maçında Sarıyer taraftarları, Amedsporlu futbolculara küfretti. Sarıyerli futbolcular da Amedsporlu Deniz Naki, Zülküf Özer ve teknik heyete saldırdı.

2. Lig Kırmızı Grup’ta dün oynanan Sarıyer-Amedspor maçında Sarıyer taraftarları, Amedsporlu futbolculara küfrederken; Sarıyer futbolcuları da Amedsporlu Deniz Naki, Zülküf Özer ve teknik heyete saldırdı.

1HaberVar’dan Şaban Yerlikaya’nın haberine göre, Sarıyer taraftarları maçın başından itibaren Amedspor aleyhine bayrak açıp bozkurt işareti yaparak Amedsporlu futbolculara hakaretlerde bulundu. Saha içinde ise Sarıyerli futbolcular konuk Amedsporlu futbolculara saldırdı.

Amedspor kaptanı Deniz Naki, yedek kulübede oturan kaleci Zülküf Özer ve maç sonunda soyunma odasına gitmekte olan Amedspor teknik heyetine yapılan saldırı anı cep telefonlarıyla görüntülendi.

Amedspor’un kaptanı Deniz Naki, daha önce de takımının deplasmanda Mersin İdman Yurdu ile oynadığı maçta rakip takım taraftarının yumruklu saldırısına maruz kalmıştı. (SPOR SERVİSİ)
 

Reklam
ÖNCEKİ HABER

Japonya’da seçimi kazanan Abe’den, Kuzey Kore sözü 

SONRAKİ HABER

F Oturumu’nun 402'ncisinde Erdal Özel'in serbest bırakılması istendi

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa