20 Ekim 2017 15:56

Polis memuruna cinsel istismardan 17.5 yıl hapis

Eskişehir'de 5 yaşındaki çocuğa cinsel tacizden yargılanan polis memuru A.İ.C., 17 yıl 6 ay hapis cezasına çarptırıldı.

Paylaş

Eskişehir'de meslektaşının 5 yaşındaki kız çocuğuna cinsel istismarda bulunmak suçunda tutuklu olarak yargılanan polis memuru A.İ.C., 17 yıl 6 ay hapis cezasına çarptırıldı.

Polis lojmanlarında meydana geldiği belirtilen olayda A.İ.C., iddialara göre kendisi gibi polis olan meslektaşının 5 yaşındaki kızı S.D.'yi lojmanın bodrumuna götürüp burada cinsel istismarda bulundu. Çocuğun olayı ailesine anlatması üzerine A.İ.C. gözaltına alındı ve çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Evli olan A.İ.C. hakkında Eskişehir 3'üncü Ağır Ceza Mahkemesi'nde dava açıldı. A.İ.C.'nin yargılanmasına bugün devam edildi. Bugünkü duruşmada suçsuz olduğunu söyleyen ve beraatını isteyen A.İ.C., "Suçlamaların hiçbirini kabul etmiyorum. Üzerime atılan suçları işlemedim. Yapmadığımı tekrar söylüyorum. Ben suç işlemedim. Beraatımı ve tahliyemi istiyorum. Mazlumun ahı yerde kalmaz" dedi.

Eskişehir 3'üncü Ağır Ceza Mahkemesi heyeti, A.İ.C.'yi cinsel istismar suçundan 15 yıl, hürriyetten yoksun bırakmadan da 2 yıl 6 ay olmak üzere toplam 17 yıl 6 ay hapis cezasına çarptırdı. (DHA)
 

Reklam
ÖNCEKİ HABER

Bursasporlu Amigo Fiko uğurlandı

SONRAKİ HABER

EMO Bilim - Akademi - Mühendislik buluşması gerçekleşiyor

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa