Şampiyonlar Ligi gruplarında toplu sonuçlar

Şampiyonlar Ligi gruplarında toplu sonuçlar

UEFA Şampiyonlar Ligi 3. hafta grup maçları tamamlandı. 3'üncü haftanın grup maçları sonuçları ve gruplarda puan durumları nasıl?

UEFA Şampiyonlar Ligi A, B, C ve D gruplarında dün gece oynanan maçlar ile 3. hafta müsabakaları sona erdi.

Tarihinde ilk kez Şampiyonlar Ligi'ne katılan Azerbaycan'ın Karabağ takımı, ilk puanını Atletico Madrid'den aldı. Karabağ, C Grubu üçüncü hafta maçında sahasında İspanya temsilcisi Atletico Madrid ile 0-0 berabere kaldı.

B Grubu'nda Fransız ekibi Paris Saint-Germain, deplasmanda Belçika temsilcisi Anderlecht'i 4 - 0 yenerek 3'te 3 yaptı. 

C Grubu'nda ise Chelsea ile Roma 3 - 3 berabere kaldı. D Grubu'nda da Barcelona, konuk ettiği Olympiakos'u 3 - 1'lik skorla mağlup etti.

Şampiyonlar Ligi'nde haftanın sonuçları ve puan durumları şöyle;

A GRUBU

Benfica 0 - 1 Manchester United
CSKA Moskova 0 - 2 Basel

1- Manchester United: 9
2- Basel: 6
3- CSKA Moskova: 3
4- Benfica: 0

B GRUBU

Anderlecht 0 - 4 Paris Saint-Germain
Bayern Münih 3 - 0 Celtic

1- Paris Saint-Germain: 9
2- Bayern Münih: 6
3- Celtic: 3
4- Anderlecht: 0

C GRUBU

Karabağ 0 - 0 Atletico Madrid
Chelsea 3 - 3 Roma

1- Chelsea: 7
2- Roma: 5
3- Atletico Madrid: 2
4- Karabağ: 1

D GRUBU

Barcelona 3 - 1 Olympiakos
Juventus 2 - 1 Sporting Lisbon

1- Barcelona: 9
2- Juventus: 6
3- Sporting Lisbon: 3
4- Olympiakos: 0

E GRUBU

Spartak Moskova 5 - 1 Sevilla
Maribor 0 - 7 Liverpool

1- Liverpool: 5
2- Spartak Moskova: 5
3- Sevilla: 4
4- Maribor: 1

F GRUBU

Manchester City 2 - 1 Napoli
Feyenoord 1 - 2 Shakhtar Donetsk

1- Manchester City: 9
2- Shakhtar Donetsk: 6
3- Napoli: 3
4- Feyenoord: 0

G GRUBU

RB Leipzig 3 - 2 Porto
Monaco 1- 2 Beşiktaş

1- Beşiktaş: 9
2- RB Leipzig: 4
3- Porto: 3
4- Monaco: 1

H GRUBU

Real Madrid 1 - 1 Tottenham
Apoel Nicosia 1 - 1 Borussia Dortmund

1- Tottenham: 7
2- Real Madrid: 7
3- Borussia Dortmund: 1
4- Apoel Nicosia: 1

ŞAMPİYONLAR LİGİ'NDE 4. HAFTANIN FİKSTÜRÜ

UEFA Şampiyonlar Ligi'nde 4. hafta grup maçları fikstürü ise şu şekilde:

31 EKİM SALI

A Grubu:
Basel - CSKA Moskova 
Manchester United- Benfica

B Grubu:
Celtic - Bayern Münih
Paris Saint-Germain - Anderlecht

C Grubu:
Atletico Madrid - Karabağ
Roma - Chelsea

D Grubu:
Olympiakos - Barcelona
Sporting Lisbon - Juventus

1 KASIM ÇARŞAMBA

E Grubu:
Liverpool - Maribor
Sevilla - Spartak Moskova

F Grubu:
Napoli - Manchester City
Shakhtar Donetsk - Feyenoord

G Grubu:
Beşiktaş - Monaco
Porto - RB Leipzig

H Grubu:
Borussia Dortmund - Apoel Nicosia
Tottenham - Real Madrid

(SPOR SERVİSİ)

Son Düzenlenme Tarihi: 19 Ekim 2017 09:56
www.evrensel.net