16 Ekim 2017 14:43

Fehmi Koru’dan Cem Küçük’e 'Banker Bilo'lu' yanıt

Fehmi Koru, kendisini 'anti Erdoğanist' yazarlar arasında gösteren Cem Küçük’e 'Banker Bilo kılıklı yazar' dedi.

Paylaş

Fehmi Koru, kendisini “anti Erdoğanist” yazarlar arasında gösteren Cem Küçük’e yanıt verdi. Koru, Küçük için “Banker Bilo kılıklı yazar” ifadesini kullandı. 

Türkiye Gazetesi Yazarı Cem Küçük’ün, “Anaakım medya olgusunu anlamak” başlıklı yazısına Fehmi Koru yanıt verdi. Dün yayımlanan Küçük’ün köşe yazısında, ana akım medyanın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan karşıtı kişileri ekrana çıkarttığını savunarak, “Anti Erdoğanist çizgiden Fehmi Koru, Mehmet Ocaktan, Ahmet Taşgetiren gibiler Erdoğan’ı ve AK Parti’yi savunmak üzere ekranlara çağrılabilir mi?” ifadesini kullanmıştı.

Koru, kendi kişisel internet sitesinde, “Ben ‘anti Erdoğanist’ isem, bunu iddia eden de Banker Bilo…” başlığıyla yazı yazdı. Yazının görselinde de Banker Bilo filminde oynayan İlyas Salman ve Şener Şen’in olduğu bir fotoğraf karesini kullanan Koru, şu ifadeleri kullandı: “Şimdi bu ihtimali gündeme taşıdığım için ben ‘AK Parti karşıtı’ veya ‘anti-Erdoğanist kalem’ mi oluyorum? ‘AK Parti’nin en fazla itibar ettiği yazar’, ismimi de vererek, beni ‘anti-Erdoğanist’ olarak ilân etti. İki yıldır ekranlara çıkartılmadığım halde benim ekranlara çıkartılmamam gerektiğini özellikle belirterek…Sanki umurumdaymış gibi.”

Koru yazısını Twitter hesabından paylaşırken de Cem Küçük için “Banker Bilo kılıklı yazar” ifadesini kullandı. (MEYDA SERVİSİ)

Reklam
ÖNCEKİ HABER

Rize'de sel sularına kapılan 1 kişi kayboldu

SONRAKİ HABER

İşçi alınacak dendi gençler akın etti

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa