13 Ekim 2017 14:00

Galatasaraylı Fernando: Şampiyonluğa odaklandık

Galatasaray'ın sezon başında kadrosuna kattığı Brezilyalı yıldız oyuncu Fernando, Galatasaray Televizyonu'na özel açıklamalarda bulundu.

Paylaş

Galatasaray'ın sezon başında Manchester City'den kadrosuna kattığı Fernando Reges, GS TV'ye açıklamalarda bulundu.

Florya'da tam bir aile ortamı olduğunu söyleyen Fernando, "Hem saha içinde saha dışında şampiyonluğa odaklandık. Bu yolda ilerliyoruz. Birbirimize destek oluyoruz. Burada birbirine sürekli yardım eden ve birbiri için mücadele eden insanlar var" diye konuştu.

Fernando Reges
Breziyalı yıldız Fernando Reges, gösterdiği performansla taraftarların ilgisini gördü.

'ORGANİZASYONLAR BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ'

Sarı-kırmızılı kulübün saha dışında düzenlediği organizasyonların takıma çok şey kattığını söyleyen Brezilyalı yıldız, "Başkanımız Dursun Özbek'in geçtiğimiz haftalarda düzenlediği tekne turunda hep beraber öğle yemeği yedik. Bizim için çok önemliydi. Bu tip organizasyonlar takım olabilme ruhunu daha da ileri seviyeye taşıyor" dedi.

'PİLAVIN YANINDA TAVUK YEMEYİ ÇOK SEVİYORUM'

Türkiye mutfağı hakkında görüş bildiren Fernando, "Türk mutfağı muhteşem. Florya Metin Oktay Tesisleri'nde yediğimiz yemekler süper. Pirinç pilavını çok seviyorum. Onun yanında bir de tavuk yemek çok hoşuma gidiyor. Aşçılarımıza da bir kez daha sizin aracılığınızla teşekkür etmek istiyorum" diye konuştu.

İstanbul ile ilgili de konuşan yıldız oyuncu, "İstanbul'u çok sevdik. Burası mükemmel bir yer. Gezmek için birçok yer var. Ne zaman boş bir zamanımız olduğunda ailecek yeni yerler keşfetmeye çalışıyoruz" diyerek sözlerini noktaladı.

FERNANDO DAHA ÖNCE DE ÖZEL AÇIKLAMALARDA BULUNMUŞTU

(DHA)

Reklam
ÖNCEKİ HABER

Kocaeli'deki gençlik örgütleri Faruk Kıyak'a tepki gösterdi

SONRAKİ HABER

İntihar eden Mehmet Keleş'in arabasında Ece Alça öldürülmüş olarak bulundu

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa