10 Ekim 2017 14:20

TGS yöneticileri Silivri’deki gazetecilerle görüştü

Türkiye Gazateciler Sendikası (TGS), Silivri'de tutuklu bulunan gazetecileri ziyaret ederek gazetecilerin sağlık durumuna ilişkin bilgi aldı.

Paylaş


Türkiye Gazeteciler Sendikası, Silivri cezaevinde tutulan gazetecilerle görüşerek durumları hakkında bilgi aldı. Meslektaşlarının zinde ve moralli olduğunu aktaran TGS yöneticileri, ziyaretlerinin süreceğini söyledi.

 

 

Cumhuriyet Yayın Yönetmeni Murat Sabuncu ile gazeteciler Murat Aksoy, İnan Kızılkaya ve Ömer Çelik ile görüşen TGS heyetinin aynı cezaevinde tutuklu bulunan Deniz Yücel ve Atilla Taş ile görüşmesine izin verilmedi.

 

Türkiye Gazeteciler Sendikası(TGS) Genel Başkanı Gökhan Durmuş


Türkiye Gazeteciler Sendikası Genel Başkanı Gökhan Durmuş, TGS Yöneticileri Mustafa Kuleli ve Olcay Büyüktaş, cezaevindeki meslektaşlarının basın özgürlüğü için mücadele eden herkese selam gönderdiğini belirtti.

 

 


Sendika geçen ay tutuklu gazeteciler Kadri Gürsel, Ahmet Şık, Tunca Öğreten, Mahir Kanaat ve Gökmen Ulu’yu ziyaret etmişti. TGS’nin Bakırköy Kadın Kapalı Ceza İnfaz Kurumuna da bir ziyaret yapması bekleniyor. (MEDYA SERVİSİ)

 

Reklam
ÖNCEKİ HABER

İstanbul'da 'cinsel hap' operasyonu

SONRAKİ HABER

8’inci Halkevleri Basın, Yayın ve Dayanışma Ödülleri: Evrensel’e 2 ödül

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa
Evrensel Ege Sayfaları
EVRENSEL EGE

Ege'den daha fazla haber, röportaj, mektup, analiz ve köşe yazısı...