‘Ulan saha onların mı, bizim verdiğimiz paralarla yaptılar’

‘Ulan saha onların mı, bizim verdiğimiz paralarla yaptılar’

Ampute Futbol Milli Takımı maçı sonrası Erdoğan Beşiktaş’a teşekkür eden Bakan Bak’a ‘Ulan saha onların mı, bizim verdiğimiz paralarla yaptılar’ dedi.

Ampute Futbol Milli Takımı, İngiltere'yi 2-1'li skorla eleyerek Avrupa Şampiyonu oldu. Vodafone Park'ta oynanan maçı yaklaşık 40 bin kişi izlerken maçın ardından Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ile Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak arasında telefonda ilginç bir diyalog yaşandı.

Takım kaptanı Gazi Osman Çakmak'ın maçın ardından yaptığı açıklamalar üzerine Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak aracılığıyla Çakmak ile telefonla görüşen Erdoğan, telefon konuşmasının sonunda Aşkın Bak'a Vodafone Park ile ilgili bir yorumda bulundu.

Osman Aşkın Bak'ın, "Beşiktaş Kulübü'ne de teşekkür ediyoruz. Vodafone Park'ta bizi ağırladılar" ifadesine cevap olarak Erdoğan "Ulan Beşiktaş Kulübü'nün mü saha yahu? Stadı bizim verdiğimiz paralarla yaptılar" ifadesini kullandı.

Bu cevabın ardından hoparlörü kapatan Aşkın Bak, kısa bir süre sonra konuşmayı sona erdirdi.

Erdoğan ayrıca Kaptan Çakmak'a, "A Milli Takım'dakilerde ruh yok. Seni oraya alalım" ifadesiyle A Milli Takım'a göndermede bulundu. (SPOR SERVİSİ)
 

Son Düzenlenme Tarihi: 10 Ekim 2017 02:33
www.evrensel.net

5 yorum yapılmış

 1. Arzu ciko 9 gün önce Yanıtla  /  Beğendim 0  /  Beğenmedim 0

  Baskanimm dogruyu konuusnca yakismio zatenn.. cok guzell demiss helal sana buyuk baskan

 2. Cihan Avci 9 gün önce Yanıtla  /  Beğendim 2  /  Beğenmedim 0

  Bu uslup bizi sasirtti mi ? Tabii ki hayir

 3. Armağan Aktan 9 gün önce Yanıtla  /  Beğendim 0  /  Beğenmedim 0

  Kesinlikle yakışmadı... peki senin verdiğin para kimin sayın cumhurbaşkanı..? Para senin mı yoksa biz mi seni oraya oturttuk..?

 4. Rıza bilecik 9 gün önce Yanıtla  /  Beğendim 0  /  Beğenmedim 0

  Aceba cebinden kuruş çıktımıda konuşuyor o halkın seçtiği bir
  hizmetci birisinin malıysa biz vergi verenlerindir

 5. Mine seyln 10 gün önce Yanıtla  /  Beğendim 6  /  Beğenmedim 0

  Hiç yakışmadı, Cumhur Başkan'ına mahalle ağzıyla konuştu . Her ne olursa olsun biz verdik sözü yakışmadı Kocaman sıfır Cumhur Başkan'ı olmak o kadar ucuz deyilldir .

Yorum yapın

Yorum yapmak için üyelik gerekmemektedir. Yorumlar, editörlerimiz tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır. Konuyla ilgisi olmayan, küfür içeren, tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.