07 Ekim 2017 13:40

Peker:Fatih Altaylı'nın başına geleceklerden sorumlu değilim

Suç örgütü lideri Sedat Peker ‘Altaylı’nın başına geleceklerden sorumlu olmayacağımı şimdiden açıklıyorum’ dedi.

Paylaş

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, Habertürk yazarı Fatih Altaylı ile ilgili mesaj yayınladı. Peker, “Altaylı’nın başına geleceklerden sorumlu olmayacağımı şimdiden açıklıyorum" diyen Altaylı, "Beni zor durumda bırakmaya çalışıyorlar" ifadesini kullandı.

Organize suç örgütü liderliğinden hükümlü Sedat Peker, Habertürk yazarı Fatih Altaylı ile arasında yaşanan polemiğin ardından bir açıklama daha yaptı. Peker sosyal medya hesaplarından paylaştığı videoda, Altaylı’nın "başına bir şey gelirse Sedat Peker’in sorumlu olacağını" yazarak kendi kendini hedef haline getirdiğini söyledi.

‘AV MEVSİMİ BAŞLADI’

“Altaylı av mevsimini başlattı” diyen Peker, “bütün terör örgütlerinin listesinde ilk hedef” olduğunu ancak kendisine saldıramadıkları için Fatih Altaylı’yı hedef alacaklarını” öne sürdü. “Böylece beni zor durumda bırakmaya çalışacaklar” diyen Peker, yetkililerden Altaylı’nın koruma altına alınmasını isteyerek, “Altaylı’nın başına geleceklerden sorumlu olmayacağımı şimdiden açıklıyorum” ifadesini kullandı. (HABER MERKEZİ)

Reklam
ÖNCEKİ HABER

'Çakmak gazından öldü' denilen Yiğitcan'a polis dayak atmış

SONRAKİ HABER

Irkçı saldırıya uğrayan Kürt öğrenciler okulu bıraktı

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa