06 Ekim 2017 21:40

TRT'den ayrılan Erhan Çelik, Nevşin Mengü'nün yerine geçiyor

TRT’den istifa eden Erhan Çelik, CNN Türk’te Nevşin Mengü’nün yerine getirildi

Paylaş

15 Temmuz darbe girişiminden 12 gün sonra TRT Haber’in başına getirilen Erhan Çelik, dün canlı yayında TRT’den istifa ettiğini duyurmuştı. Ayrılmanın hemen ardından Çelik'in CNN Türk'ten ayrılan Nevşin Mengü'nün yerine getirildiği bildirildi.

Çelik, TRT’den istifa ettiğini “TRT camiasına teşekkürlerimi bir borç biliyorum. Başta Genel Müdür sayın İbrahim Eren olmak üzere… Buna bir kan değişimi olarak da bakabilirsiniz. Hayırlısı olur inşallah merak etmeyin çok uzun ara vermeyeceğiz. Yeniden ekranda birlikte olacağımız o ilk güne kadar sağlıkla, huzurla, mutlulukla ve özellikle iyi insanlarla kalın inşallah. Sağ olun var olun.” sözleriyle açıklamıştı.

Erhan Çelik, CNN Türk ile istifasından önce anlaştığı bildirildi. Erdoğan-Trump görüşmesine getirdiği yorum sebebiyle ekranlardan uzaklaştırılan Nevşin Mengü’nün yerine getirilen Erhan Çelik akşam bültenini sunacak.

Nevşin Mengü, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ABD ziyareti sırasında Trump'la yaptığı görüşme hakkında yaptığı yorum nedeniyle büyük tepki alınca kanaldan istifa etmişti. (MEDYA SERVİSİ)

Reklam
ÖNCEKİ HABER

BM: 1 yılda 8 bini aşkın çocuk öldü ya da yaralandı

SONRAKİ HABER

JMO İzmir Şubesi, Kanal İstanbul projesiyle ilgili konferans düzenledi

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa
Evrensel Ege Sayfaları
EVRENSEL EGE

Ege'den daha fazla haber, röportaj, mektup, analiz ve köşe yazısı...