05 Ekim 2017 13:43

Muğla’da çatışma: '5 PKK'li öldürüldü' iddiası

Muğla Köyceğiz'de askeri operasyonda çatışmanın çıktığı ve PKK’li oldukları iddia edilen 5 kişinin yaşamını yitirdiği bildirildi.

Paylaş

Köyceğiz kırsalına düzenlenen askeri operasyonda çatışmanın çıktığı ve PKK’li oldukları iddia edilen 5 kişinin yaşamını yitirdiği ileri sürüldü. 

Muğla’nın Köyceğiz ilçesi kırsalında asker operasyona çıktı. Toparlar Şelalesi yakınlarında asker ile “PKK’li oldukları” iddia edilen bir grup arasında çatışma çıktığı ileri sürüldü. Çatışmada, 5 kişinin yaşamını yitirdiği, 2 kişinin de arandığı öne sürüldü. Çıkan çatışmada bir binbaşının da yaralandığı belirtildi. 
 
İzmir'in Bornova ilçesindeki 2. Jandarma Komando Tugayı'ndan ve polis özel harekat biriminden ekiplerin de bölgeye sevk edildiği bildirildi. 
 
Öte yandan dün de Muğla’nın Seydikemer ilçesinde seyir halinde olan bir aracı durduran polis ve jandarma ekipleri, içindeki 7 kişiyi darp ederek gözaltına almıştı. Darp edilenlerin çıplak fotoğrafları sosyal medyada da paylaşılmıştı. Gözaltına alınanların “PKK’li oldukları” ileri sürülmüştü. (Muğla/MA)
 

ÖNCEKİ HABER

Cem Küçük, Başak Köklükaya'yı hedef gösterdi

SONRAKİ HABER

Tacizle suçlanan Weinstein, davacılarıyla 25 milyon dolar tazminata anlaştı

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa