İyi Bir Komşu etkinlikleri devam ediyor

İyi Bir Komşu etkinlikleri devam ediyor

İKSV’nin 12 Kasım’a kadar devam edecek 15. İstanbul Bienali sürüyor.

İstanbul Kültür Sanat Vakfının (İKSV) 12 Kasım’a kadar devam edecek 15. İstanbul Bienali tüm hızıyla devam ediyor.

Sanatçı Zeyno Pekünlü’nün koordinatörlüğünü üstlendiği Bienal Kamusal Programı kapsamında Avukat ve Yazar Rita Ender de bugüne kadar Türkiye’de mahkemeye yansıyan komşulukla ilgili davalar üzerinden perşembe günü bir sunum yapacak. Koreograf ve Çağdaş Dans Sanatçısı Tuğçe Tuna ise cumartesi günleri 17.30 ve 20.30’da “Beden Damlaları Dans Performansı” ile Küçük Mustafa Paşa Hamamında izleyicilerle buluşmaya devam ediyor.

15.İstanbul Bienali, 12 Kasım’a kadar, Galata Özel Rum İlköğretim Okulu,  İstanbul Modern, Pera Müzesi, ARK Kültür, Yoğunluk Sanatçı Atölyesi ile Küçük Mustafa Paşa Hamamında ücretsiz olarak gezilebilir. (KÜLTÜR SERVİSİ) 

www.evrensel.net

2 yorum yapılmış

  1. Mustafa öztürk 13 gün önce Yanıtla  /  Beğendim 0  /  Beğenmedim 0

    Bence melih gökcegin gitmesi gerek artık çünkü hem partisine hemde seçmenine hemde ankaralılara zarar veriyo oturdugu koltugun hakkını veremiyo artık varsa yoksa mualefetle ugraşmak olmaz seçmeni iş istiyo hizmet istiyo kendisi gereksiz şeylerle vaktini geçiriyo reisin dedigi gibi metal yorgunluk taşıyamaz oldu gitsin kimseyle dadaşmadan ailesiyle kalan ömrünü huzurlu bi şekilde yaşamaya baksın iyi anılma istiyosa tabi.saygılar.

  2. Beytullah 14 gün önce Yanıtla  /  Beğendim 1  /  Beğenmedim 0

    Iyyi

Yorum yapın

Yorum yapmak için üyelik gerekmemektedir. Yorumlar, editörlerimiz tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır. Konuyla ilgisi olmayan, küfür içeren, tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.