Davulcunun kayışı koptu, davul kadına çarptı

Samsun Çarşamba’daki bir düğünde davulcu şov yaparken davulun kayışı koptu. Davul fırlayarak o anları çeken kadına çarptı.

27 Eylül 2017 18:07
Paylaş

Samsun'un Çarşamba ilçesindeki bir düğünde şov yapan davulcu, çevresinde hızlıca dönerken, kayışı kopan davulu kendisini cep telefonuna kaydeden kadına çarptı. O anlar ise saniye saniye görüntülendi.

Samsun'un Çarşamba ilçesi Sarıcalı Mahallesi'ndeki bir düğün töreninde 3 kişiden oluşan davul-zurna ekibi davetlilere hoşca vakit geçirmek için sahneye çıktı. Ardından iki davulcu önce yere yattı, sonra da zurnacının ritmi ile birlikte ayağa kalkarak karşılıklı olarak davullarını çalmaya başladı. Ancak kendi çevrelerinde hızlıca dönerken davulculardan birinin omzundaki asılı olan davulun kayışı koptu.

Bu sırada davul, gösteriyi sahnenin kenarından cep telefonuna kaydeden Nazire Karaca'ya hızlıca çarptı. Neye uğradığını şaşıran kadın büyük bir şok yaşadı. Şans eseri olaydan yara almadan kurtulan Nazire Karaca, "Cep telefonuyla çekim yaptığımsırada davulun bana doğru çok hızlı geldiğini farketmemle birlikte yere düştüm. Davul telefonuma ve elime çarpmamış olsaydı, direkt kafama vururdu ve daha kötü olabilirdi" dedi. (DHA)

Reklam
ÖNCEKİ HABER

Haber- Sen 'sözlü sınavı' durdurdu

SONRAKİ HABER

JMO İzmir Şubesi, Kanal İstanbul projesiyle ilgili konferans düzenledi

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa
Evrensel Ege Sayfaları
EVRENSEL EGE

Ege'den daha fazla haber, röportaj, mektup, analiz ve köşe yazısı...