22 Eylül 2017 15:37

Okulda çocuğunun öğretmenini bıçakladı

Bursa’da Necla K. adlı veli, oğluyla yeteri kadar ilgilenmemekle suçladığı 4. sınıf öğretmeni Tolga Daştan’ı bıçakladı.

Paylaş

Bursa’da Necla K. adlı veli, oğlunun durumunu görüşmek üzere okula giderek Öğretmen Tolga Daştan’la görüştü. Öğretmeni, oğluyla yeteri kadar ilgilenmemekle suçlayan anne, Daştan’ı sırtından ve bacağından bıçakladı.

Öğretmene saldırı, merkez Yıldırım ilçesinde İhsan Dikmen İlkokulunda dün sabah saatlerinde meydana geldi. Necla K, 4’üncü sınıfta eğitim gören oğlunun Sınıf Öğretmeni Tolga Daştan ile görüşmek için okula geldi. Necla K, oğluyla yeteri kadar ilgilenmediğini öne sürdüğü Öğretmen Tolga Daştan ile tartışmaya başladı.

Koridorda, öğrenci, öğretmen ve velilerin önünde meydana gelen tartışma sırasında Necla K, yanında getirdiği bıçağı çıkarıp, Öğretmen Tolga Daştan’a saldırdı. Tolga Daştan sırtından ve bacağından yaralandı. Tolga Daştan, müdür odasına kaçarak kapıyı kapattı. Haber verilmesi üzerine okula sağlık ekipleri ve polis geldi.

112 acil servis ekipleri tarafından ilk müdahalesi yapılan Tolga Daştan, Muradiye Devlet Hastanesine götürülerek tedavi altına alınırken, hayati tehlikesinin bulunmadığı bildirildi. Polis, Necla K’yi gözaltına aldı. (Bursa/DHA)

Reklam
ÖNCEKİ HABER

Maltepeli öğrencilere ücretsiz servis

SONRAKİ HABER

Öğrenip, güçleneceğiz

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa