Tamer Karadağlı: Erdoğan’dan çok etkileniyorum

Tamer Karadağlı: Erdoğan’dan çok etkileniyorum

Tamer Karadağlı, katıldığı bir radyo programında Erdoğan ve AKP ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Erdoğan’ın iyi bir hatip olduğunu söyleyen Tamer Karadağlı, bunu söylediği için bazı çevrelerden tepki aldığını ileri sürdü.

Erdoğan’ın etkileyici bir ses tonuna sahip olduğunu söyleyen Karadağlı, “İnsanları etkileyici bir hitap gücü var. Doğru hitap ediyor. İnsanların anlayabileceği bir dile sahip. Ben de etkileniyorum. Etkilenmediğim günler de oluyor. Rahmetli Demirel’in de iyi bir hatip olduğu söylenirdi” diye konuştu.

Türkiye’de muhalefet veya karşı taraf diye iki türlü inanış olduğunu da ileri süren Karadağlı, bir tarafın canhıraş eleştirilmesinin istendiğini söyledi. Karadağlı, eleştirinin dozunun çok önemli olduğunu ve küfür edilmemesi gerektiğini belirtti. Karadağlı, “Bunları söyledim diye bana yine bir sürü insan kızacak. Ancak, Cumhurbaşkanlığı makamına saygı göstermek zorundasınız” dedi. (HABER MERKEZİ)

www.evrensel.net

2 yorum yapılmış

  1. Esat koluman 27 gün önce Yanıtla  /  Beğendim 1  /  Beğenmedim 1

    Yiğidi döv hakkını yeme demişler sayın Karadağlı bunu demek istiyor galiba

  2. imam 27 gün önce Yanıtla  /  Beğendim 1  /  Beğenmedim 0

    ulan sende i....mişsin k....e g...

Yorum yapın

Yorum yapmak için üyelik gerekmemektedir. Yorumlar, editörlerimiz tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır. Konuyla ilgisi olmayan, küfür içeren, tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.