Meral Akşener'den 'yeni parti' için 15 Ekim tarihi

Meral Akşener'den 'yeni parti' için 15 Ekim tarihi

Yeni sağ parti kurma çalışmalarını sürdüren Meral Akşener, partinin kuruluş tarihi olarak 15 Ekim'i hedeflediklerini söyledi.

MHP'den ihraç edilen ve yeni sağ parti kurma hazırlığında olan Meral Akşener, Fox Tv'de İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat programına konuk oldu. Akşener, yeni partinin ilanı için 15 Ekim tarihini verdi.

"Yetiştiremeyebiliriz ancak Ekim ayının 15'inde çalışmaları tamamlamayı planlıyoruz" diyen Akşener, daha önce "kınalı el" olacağı iddia edilen parti logosu için "Bu benim işaretim oldu. Ancak partinin logosu değil" diye konuştu.

PARTİNİN ADI BELİRLENMEDİ

Akşener, partinin adının ne olacağına dairse "Partinin ismini belirlemedik daha. 30 seçenek var. Gerçekten henüz ben de bilmiyorum" yanıtını verdi.

2019'DA ADAY OLACAK MI?

2019'daki Cumhurbaşkanlığı adaylığı için konuşan Akşener "Arkadaşlarım bunu istiyorlar ama esas olan milletin gönlünde ne olduğu. Ona bakacağız. Partimiz kurulsun, çalışmalar başlasın" ifadesini kullandı. Akşener, "Erdoğan'ı yenebilecek misiniz?" sorusuna ise "Yeneceğime inanıyorum" yanıtını verdi.

'GENEL MERKEZ BİNASI BULAMIYORUZ, ERDOĞAN'DAN ÇEKİNİYORLAR'

Genel merkez binası bulmakta zorlandıklarını belirten Akşener "Kraldan çok kralcı insanlar türemiş" diyerek genel merkezi kiraya vermek için temasa geçtikleri kişilerin 'Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan çekindiklerini" söyledi. (HABER MERKEZİ)

www.evrensel.net
ETİKETLER Meral Akşener

1 yorum yapılmış

  1. mehemmede eno 31 gün önce Yanıtla  /  Beğendim 0  /  Beğenmedim 0

    Parti sag eski mhp vede tansu çiller doneminde icisler bakani yani 90larda ne kadar katliam varsa mehmet ağarla beraber tansu çillerle beraber generallerle beraber pilanlamislar uygulamis bu mhp artiği kurt katili demokrasi katili nazi sevdalisi bir zamanlar tsyibi allayip bullayip tayip turkiyeyi kan golune çevirdi yetmedi suriyeyi kan golune çevirdi yetmedi avrupayi kan golune çevirmeye devam ediyor bunlar halkin katili parti kisilerdir nazi almanyann artiklaridir

Yorum yapın

Yorum yapmak için üyelik gerekmemektedir. Yorumlar, editörlerimiz tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır. Konuyla ilgisi olmayan, küfür içeren, tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.