Demirtaş ve Zeydan'dan Aysel Tuğluk'a başsağlığı mesajı

Demirtaş ve Zeydan'dan Aysel Tuğluk'a başsağlığı mesajı

Selahattin Demirtaş ve Abdullah Zeydan, Aysel Tuğluk'a başsağlığı mesajı gönderdi: Cenazeye saldırmaya cüret eden saygısız güruhu lanetliyoruz

Edirne Cezaevi'nde tutuklu bulunan HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş ve HDP Hakkari Milletvekili Abdullah Zeydan, Aysel Tuğluk'a annesi Hatun Tuğluk'un yaşamını yitirmesi nedeniyle başsağlığı mesajı gönderdi.

Hatun Tuğluk'un vefatından duydukları üzüntünün belirtildiği mesajda "Ankara'daki defin esnasında cenazeye saldırmaya cüret eden saygısız güruhu lanetliyoruz. En temel ahlaki ve insani değerlerini yitirmiş bu anlayışın sürekli olarak bizleri hedef haline getiren AKP yöneticileri ve yandaş medyanın ürünü olduğunu özellikle belirtmek istiyoruz. Toplumun genelinin bu soysuzluğa prim vermeyeceğine inanıyoruz" denildi.

Selahattin Demirtaş ve Abdullah Zeydan'ın başsağlığı mesajı şöyle:

"Hukuk dışı bir şekilde cezavinde tutulan Eş Genel Başkan Yardımcımız Sayın Aysel Tuğluk'un annesi Hatun Tuğluk'un vefatından büyük üzüntü duyduk. Hatun Hanım'a rahmet, Aysel Hanım'a ve bütün ailesine, dostlarımıza başsağlığı ve sabır diliyoruz.

Ankara'daki defin esnasında cenazeye saldırmaya cüret eden saygısız güruhu lanetliyoruz. En temel ahlaki ve insani değerlerini yitirmiş bu anlayışın sürekli olarak bizleri hedef haline getiren AKP yöneticileri ve yandaş medyanın ürünü olduğunu özellikle belirtmek istiyoruz. Toplumun genelinin bu soysuzluğa prim vermeyeceğine inanıyor, bu acı gününde on milyonların yüreğinin Aysel Tuğluk ile birlikte olduğunu biliyoruz." (HABER MERKEZİ)

Son Düzenlenme Tarihi: 14 Eylül 2017 21:19
www.evrensel.net

1 yorum yapılmış

  1. ŞEREFSİZ FAŞİTLER...!! 1 ay önce Yanıtla  /  Beğendim 0  /  Beğenmedim 0

    Dünyanın hiç bir yerlerinde görülmemiş ..Kim olursa olsun ..RAHMETLİ lerede saldırmak .ALLAH'TAN bile .. günahtan bile .. irkmeyen namusu şerefsizler.. ÇEHENDEMİN kor ateşinde yanın İNŞALLAH .. Adi mahluklar CENAZEYE BİLE saygıları olmayan foseptikler..aşağılık şerefsiz FAŞİST LER bu yaşıma kadar ilk defa..ilk kez görüyorum.. 16 senelik AKP İKTİDARINDA her türlü b..kuğu hiç bir siyasetçinin iktidarı buda böyle adilik faşistlik olmadı ..YA günah nedir bilmiyorlar CENAZEYE BİLE SAYGILARI YOK ALLAH BELANIZI VERSİN İNŞALLAH

Yorum yapın

Yorum yapmak için üyelik gerekmemektedir. Yorumlar, editörlerimiz tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır. Konuyla ilgisi olmayan, küfür içeren, tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.