‘Ver Kaç’ galasını yaptı

‘Ver Kaç’ galasını yaptı

Başrollerini Kenan Ece, Bülent Çolak ve Aslıhan Güner'in paylaştığı 'Ver Kaç' Aqua Florya'da galasını yaptı.

Orçun Benli’nin yönetmenliğini üstlendiği, senaryosunu Onur Karataş ve Ali Ersin Kelleci’nin yazdığı Ver Kaç filminin kadrosunda Fatih Koyuncuoğlu, Fırat Tanış, Perihan Ünlücan, Yılmaz Gruda, Cenk Ertan, Ahmet Fuat Onan, Serdal Genç ve Ruhi Sarı yer alıyor.

Gala gösterimi öncesi konuştuğumuz senarist Ali Ersin Kelleci, “Yaklaşık bir sene önce filmin fikri oluştu. Onur ile birlikte kendi hayatlarımızdan yola çıkarak bu filmi yazdık. Bizim yaşadığımız şeyler bunlar. Ver Kaç, içerisinde futbol geçen, aşkın da yoğun olarak hissedildiği bir mahalle komedisi.” Onur Karataş ile birlikte yazdıkları ilk senaryo filmi oldukları  da hatırlatan Kelleci, çekimleri devam eden “Dümdüz Adam” filminin senaryo editörlüğünü yaptıklarını ekledi. Film 15 Eylül’den itibaren sinemalarda olacak.

VER KAÇ FİLMİNİN KONUSU

Sedat ile Fikret yedikleri, içtikleri ayrı gitmeyen aynı mahallenin iki gencidir. Tek sevdaları Kadırga Spor Kulübü’dür. Kadırga Spor Kulübü çim sahaya geçemeyecek kadar yoksul bir kulüptür ve kurtarıcı olarak Hakan isimli bir futbolcuyu transfer etmek istemektedirler. Transfer için kulübün eskilerinden Tevfik Amca arabasını bağışlar. Transfer tarihinin yaklaşması ve arabayı satmak için zamana ihtiyaçları olduğundan Sedat parayı eski sevgilisi Nazlı’nın abisi olan Reşat’tan ister. Reşat eski bir mahallelidir. Ancak zaman içinde zenginleşmiş ve başka bir hayata geçmiştir. (İstanbul/EVRENSEL)

VER KAÇ FİLMİNİN FRAGMANI

 

Son Düzenlenme Tarihi: 14 Eylül 2017 16:15
www.evrensel.net