13 Eylül 2017 12:52

Ataşehir’de 7 mahallede 7 ayrı konser

Kardeş Kültürlerin Festivali kapsamında 19-26 Eylül tarihleri arasında, 14 sanatçı, Ataşehir’in 7 farklı mahallesinde 7 ayrı konser gerçekleştirecek.

Ataşehir’de 7 mahallede 7 ayrı konser

Paylaş

Ataşehir Belediyesi tarafından bu yıl altıncısı düzenlenecek “Kardeş Kültürlerin Festivali” 19-26 Eylül arasında gerçekleşecek. Kardeş Kültürlerin Festivalinde, toplam 14 sanatçı Ataşehir’in 7 farklı mahallesinde 7 ayrı konser gerçekleştirecek. Festivalin bu yılki programı Sıla’nın sahne alacağı ilk gün konseriyle 19 Eylül Salı günü Barbaros Mahallesi Cumhuriyet Parkı’nda saat 21.00’da başlayacak..

Festival boyunca Sıla’dan Hadise’ye, Selda Bağcan’dan Koray Avcı’ya, Göksel’den İlkay Akkaya’ya, Ziynet Sali’den Ferhat Tunç’a, İlyas Yalçıntaş’tan Ayla Çelik’e, Niyazi Koyuncu’dan Mümin Sarıkaya’ya, Nurettin Bay’dan Onur Akın’a kadar birçok isim dinleyicilerle buluşacak.

Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi, “Bu yıl altıncısını düzenlediğimiz Kardeş Kültürlerin Festivaliyle, sanat ve kültürün en önemli parçalarından biri olan müziğin, yaygınlaşmasına ve geniş topluluklara ulaşmasına katkı sağlayacağız. Kardeş Kültürlerin Festivali, dostluğu, barışı, umudu, sevgiyi pekiştirdiğimiz bir şölen olmaya her yıl çoğalarak devam edecek” dedi.

Açık havada gerçekleşecek konserlere ev sahipliği yapacak yedi mekan şöyle:

İçerenköy Mahallesi-Selim Bey Sokak,

Barbaros Mahallesi-Cumhuriyet Parkı,

Mustafa Kemal Mahallesi-Deniz Gezmiş Parkı,

Küçükbakkalköy Mahallesi - Prestij Caddesi,

Ferhatpaşa Mahallesi - Prof. Dr. Necmettin Erbakan Parkı,

Örnek Mahallesi - Sabit Pazar Alanı,

Mevlana Mahallesi - Mevlana Caddesi,

Kayışdağı Mahallesi - 80.Yıl Parkı

ÖNCEKİ HABER

TMSF neden bu kadar hızlı?

SONRAKİ HABER

Arap Birliği Sekreteri: Suriye'nin üyeliği ülkelerin onayına bağlı

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa