09 Eylül 2017 05:40

'Doğruların basamağı olmak hakikat kapısıdır'

Gazetemize dayanışma ziyaretinde bulunarak Evrensel e-gazeteye abone olan Müzisyen Erdoğan Emir dayanışma mesajı paylaştı.

'Doğruların basamağı olmak hakikat kapısıdır'

Paylaş

Müzisyen Erdoğan Emir, gazetemize dayanışma ziyaretinde bulunarak Evrensel e-gazeteye abone oldu. Bir dayanışma mesajı paylaşan Emir, “Doğrular tartışmak, doğruları çoğaltmak ve doğruların basamağı olmak, hakikat kapısıdır” dedi.

Gazetemizin “Durmadan, susmadan, yorulmadan, rüzgara karşı yürüyoruz... 23 yaşında daha güçlü bir Evrensel için, e-gazeteye abone olun” çağrısı ile başlattıığı kampanyaya bir destek de Müzisyen Erdoğan Emir’den geldi. Emir, gazetemizi ziyaret ederek dayanışma duygularını iletti, ardından da e-gazeteye abone oldu.  

Emir, şu mesajı paylaştı: “İnsan kendisinden yol alan bir varlık. Dolayısıyla her yer ayrı bir izdir. Önemli olan bu izlerin temsil ettiği bütün yaşam değerlerinin evrensel ölçekte, bir elçilikle doğru konulması ve doğru bir akla dönüştürülmesidir. Doğrular tartışmak, doğruları çoğaltmak ve doğruların basamağı olmak, hakikat kapısıdır. Bizler açısından doğruya açılmış bu kapıya, sayfa ayıran bütün değerli yayın organlarının varlığını toplum üzerindeki hükmü önemlidir. Çünkü oradaki hüküm esasında toplumun hükmüdür. Dolayısıyla herkesin evrensel bir akla ve bir doğruya yaslanacağı bir dünya hepimizin özlem duyduğu bir yerdir.” (MEDYA SERVİSİ)

ÖNCEKİ HABER

Tekin:Yolsuzlukla hesaplaşacaksanız bakanlarınızdan başlayın

SONRAKİ HABER

Karaman belediye başkan adayları kim, önceki seçimlerde ne oldu?

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa