08 Eylül 2017 16:56
Son Düzenlenme Tarihi: 08 Eylül 2017 17:02

Milli eğitim müdürlüklerine 'talimat' niteliğinde çağrı

Milli eğitim müdürlüklerine Anadolu Güvenlik Korucuları ve Şehit Aileleri Konfederasyonu’nu tarafından 'talimat' niteliğinde yazı gönderildi.

Milli eğitim müdürlüklerine 'talimat' niteliğinde çağrı

Paylaş

Anadolu Güvenlik Korucuları ve Şehit Aileleri Konfederasyonu’nun başlattığı burs kampanyasına katılım için bütün illerin milli eğitim müdürlüklerine talimat niteliğinde yazı gönderildi.  

Anadolu Güvenlik Korucuları ve Şehit Aileleri Konfederasyonu, üyeleri olan şehit, gazi, güvenlik korucularının üniversitede okuyan çocuklarının eğitim ve burs ihtiyaçlarını karşılanması için yardım kampanyası başlattı. Ankara Valiliği’nin onayı ile başlatılan kampanya için İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü de  katılım çağrısı yapıldı. Yazıda, konfederasyonun Türkiye genelinde bir yıl süre ile yardım kampanyasının başlatıldığı belirtilerek, ilçelerdeki okullara kampanyanın duyurulması istedi.

Konfederasyon Başkanı Ziya Sözen ise CHP Milletvekili Sezgin Tanrıkulu’nun İnsansız Hava Araçlarının (İHA) bölge illerinde kullanılmasını eleştirmesine karşı “Allah cezanızı verecek” değerlendirmesinde bulunmuştu. (Ankara/EVRENSEL)

ÖNCEKİ HABER

MEB’in protokolleri Meclis gündeminde

SONRAKİ HABER

TIR, işçi servisiyle çarpıştı: 15 yaralı

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa