Bir kadın cinayeti daha

Bir kadın cinayeti daha

Samsun’un Atakum ilçesinde bir adam, tartışma sonucu arkadaşı olan kadının boğazını keserek öldürdü.Cumhuriyet Mahallesi Adnan Menderes sahilinde dün gece saat 22.00 sıralarında Uysal S.(34) ile Gürcistan uyruklu Gülnara Bak (43) kayalıklarda oturdu.Görgü tanıklarının ifadesine göre, bu sırada kadının cep tele

Samsun’un Atakum ilçesinde bir adam, tartışma sonucu arkadaşı olan kadının boğazını keserek öldürdü.

Cumhuriyet Mahallesi Adnan Menderes sahilinde dün gece saat 22.00 sıralarında Uysal S.(34) ile Gürcistan uyruklu Gülnara Bak (43) kayalıklarda oturdu.

Görgü tanıklarının ifadesine göre, bu sırada kadının cep telefonu çaldı. Konuştuğu kişiyle kendisini aldattığını ileri süren Uysal S., Bak ile tartışmaya başladı.

Cebindeki bıçağı çıkaran genç adam, kadını boğazından ağır yaraladı. Etraftakilerin polisi araması üzerine çok sayıda ekip olay yerine geldi. Can çekişen kadını kucağına yatıran adam bıçağıyla polislere karşı koymaya çalıştı. Bu sırada adamın dalgınlığından faydalanan vatandaşlar şahsı linç etmeye kalktı. Ağır yaralı olarak ambulansla Tıp Fakültesi Hastanesi'ne kaldırılmak istenilen Gülnara Bak, yolda hayatını kaybetti. Gözaltına alınan zanlının yapılan kimlik sorgusunda, 1997 yılında cinayet suçundan tutuklandığı, 2002 yılında “Şartla Salıverme Yasası”ndan yararlanarak tahliye olduğu belirlendi. (SAMSUN)

www.evrensel.net