24 Temmuz 2012 13:02

Ramazan’da susuz bıraktılar

BOLULULAR dört gündür susuzlukla boğuşuyor. Şehir merkezi Ramazan’ın birinci gününden bu yana susuzluk çekiyor. Su kesintileri nedeniyle bir çok vatandaş çeşmelere akın ediyor. Ellerine aldıkları bidonlar ile çoluk çocuk su doldurmaya giden şehir halkı durumdan şikâyetçi olduklarını belirtiyor.SIK

Ramazan’da susuz bıraktılar
Paylaş

BOLULULAR dört gündür susuzlukla boğuşuyor. Şehir merkezi Ramazan’ın birinci gününden bu yana susuzluk çekiyor. Su kesintileri nedeniyle bir çok vatandaş çeşmelere akın ediyor. Ellerine aldıkları bidonlar ile çoluk çocuk su doldurmaya giden şehir halkı durumdan şikâyetçi olduklarını belirtiyor.

SIK SIK BÜYÜK PATLAMALAR YAŞANIYOR

Dört gündür aralıklarla kesilen sular ile ilgili CİHAN’a değerlendirmelerde bulunan Muhtarlar Derneği Başkanı İlhan Çalışkan ise son günlerde kent merkezinde sıkça meydana gelen su kesintilerinin sebebinin borulardaki patlamalar olduğunu söyledi. Muhtar Çalışkan, “Gölköy’den Arıtma Tesisine geçen hatta, tahmin ediyorum eklemelerde müteahhit hatası tespit edildi.

Hata sonrası oluşan basınç nedeniyle sık sık su patlamaları yaşanıyor. Hatta öylesine büyük patlamalar meydana geliyor ki, yakınındaki bir aracı bile havalandırabilir.” dedi.
(Bolu/CİHAN)

Reklam
Reklamsız Evrensel için abone ol
ÖNCEKİ HABER

TSS ile yurttaşa yeni bir yük daha geliyor

SONRAKİ HABER

Bir kadın cinayeti daha

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa
Evrensel Ege Sayfaları
EVRENSEL EGE

Ege'den daha fazla haber, röportaj, mektup, analiz ve köşe yazısı...