01 Eylül 2017 19:55

Kadın cinayeti: Eşini av tüfeğiyle vurdu, intihar etti

Aydın'ın Kuyucak ilçesinde, 37 yaşındaki Ercan Subakan, çalıştığı çiftlikte av tüfeğiyle eşi 36 yaşındaki Nihal Subakan'ı öldürüp, intihar etti.

Kadın cinayeti: Eşini av tüfeğiyle vurdu, intihar etti

Paylaş

Kuyucak'ın kırsal Yamalak Mahallesi'ndeki Necati Soysal'a ait çiftliğe bugün sabah saatlerinde sağılan sütleri toplamaya giden Nazilli ve Çevresi Tarımsal Kalkınma Kooperatifi (ÖR-KOOP) personeli, kapıda güğümlerin olmadığını fark etti. Bunun üzerine durumu çiftlik sahibi Soysal'a bildirdi. Bir terslik olduğunu düşünerek, kontrol etmeleri için çiftliğe gelen Soysal'ın torunları Burçin ve Orçun Soysal, gördükleri manzara karşısında şoke oldu. Çiftlik çalışanı Ercan Subakan ve eşi Nihal Subakan'ı kanlar içinde yerde yatarken gören Burçin ve Orçun Soysal, durumu jandarmaya bildirdi.

Olay yarine gelen jandarma ekipleri ve savcının yaptığı incelemede, Ercan Subakan'ın eşini öldürdükten sonra aynı av tüfeğiyle intihar ettiği anlaşıldı.

Subakan çiftinin cesetleri, olay yerindeki incelemenin ardından otopsi için İzmir Adli Tıp Kurumu'na gönderildi. (Aydın/DHA)

ÖNCEKİ HABER

MHP'li Erkan Akçay: İstifalar hayırlı olmuştur

SONRAKİ HABER

Hakim ve savcı sınavında 70 puan barajı yeniden yasalaştı

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa