28 Ağustos 2017 14:47

70 yaşındaki adam 10 yaşındaki kızı tacizden tutuklandı

Konya'da 70 yaşındaki adam İngilizce çalıştırmak için evine çağırdığı 10 yaşındaki çocuğa tacizde bulunduğu iddiasıyla tutuklandı.

Paylaş

Konya'da 70 yaşındaki emekli İ.S., İngilizce çalıştırmak için evine çağırdığı 10 yaşındaki G.H.'yi dudağından öpüp, tacizde bulunduğu iddiasıyla tutuklandı.

Olay, merkez Selçuklu ilçesinde meydana geldi. İ.S., iddiaya göre komşusunun kızı G.H.'yi İngilizce çalıştırmak için evine çağırdı. Eşi evde uyurken küçük kızı balkona çıkaran İ.S., iddiaya göre çocuğu dudağından öpüp taciz etti. Küçük kızın durumu anlatması üzerine ailesi polise şikayette bulundu. Polis tarafından gözaltına alınan ve suçlamaları kabul etmeyen İ.S., ilk ifadesinde şöyle dedi:

"G.H. zaman zaman benim evime gelip benden kitap alır. O gün bana İngilizce sınavı olduğunu, ne yapacağını bilmediğini söyledi. Ben de kendisine yardımcı olabileceğimi söyledim. Ders anlattıktan sonra bana sarıldı. Ben de yanağından öpmek istedim. Bu sırada bana doğru dönünce dudağım onun dudağına değdi. Dokunarak tacizde de bulunmadım.'' 

İ.S., 'çocuğa cinsel istismar' suçundan çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. (Konya/DHA)

Reklam
ÖNCEKİ HABER

Maltepeli 7 bin kadın Boğaz’la buluştu.

SONRAKİ HABER

Yeni vergi düzenlemeleri TBMM Genel Kurulunda görüşülüyor

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa