17 Ağustos 2017 20:08

Kartal’da ‘Edebiyat Sanat Çadırı’ 

Kartal Belediyesi'nin ‘Edebiyat-Sanat Çadırı’ etkinlikleri, 18-27 Ağustos tarihleri arasında edebiyat/şiir okurunu ve ziyaretçilerini bekliyor.  

Kartal’da ‘Edebiyat Sanat Çadırı’ 

Paylaş

Kartal Belediyesi tarafından bu yaz ilki gerçekleştirilecek olan, sonraki yıllarda da geleneksel hale getirilmesi düşünülen ‘Edebiyat-Sanat Çadırı’ etkinlikleri, 18-27 Ağustos tarihleri arasında edebiyat/şiir okurunu ve ziyaretçilerini bekliyor.  

Şiir ve müzik dinletilerinin, animasyon ve tiyatro gösterilerinin gerçekleştirileceği ‘Edebiyat-Sanat Çadırı, aynı zamanda birçok şair ve yazarın imza gününe ve söyleşilerine de ev sahipliği yapacak.

Çadır etkinliğinde yer alacak şair, yazar ve sanatçılar arasında; Hilal Karahan, Metin Cengiz, İsmail Biçer, Emel Koşar, Volkan Hacıoğlu, Nalan Çelik, Sezai Sarıoğlu, Ali Rıza Gelirli, Ayşegül Kaya, Hüseyin Aslan, Handan Öztürk, Sadık Albayrak, Zeynel Kaya, Ö. Lütfü Demircan, Hasan Seçkin, Selenay Kübra Koçer, D. Nuray Erenler, İsmet Yalçın, Hüseyin Gül, Metin Kaya bulunuyor. ‘Edebiyat-Sanat Çadırı’nın Kartal’daki adresi ise, Kartal Sanat Sokağı olacak. (KÜLTÜR SERVİSİ)

ÖNCEKİ HABER

 ‘Atıf Yılmaz Filmleri’ Foça’da gösteriliyor

SONRAKİ HABER

"Bakan Soylu Kaybolan silahları unuttu mu?"

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa