Bayram tatili 10 gün oldu

Bayram tatili 10 gün oldu

Bakanlar Kurulu toplantısı sonrası açıklama yapan Bekir Bozdağ bayram tatilinin 10 gün olduğunu açıkladı

Bakanlar Kurulu sonrası açıklama yapan Hükümet Sözcüsü Bekir Bozdağ, emeklilerin maaş ödemelerinin bayramdan önce yatırılacağını, Kurban Bayramı tatilinin 10 gün olacağını belirtti.

Bakanlar Kurulu'nun ardından açıklamalarda bulunan Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bekir Bozdağ, emeklilerin maaş ödemeleri ve Kurban Bayramı tatiline ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Bozdağ, Kurban Bayramı tatilinin 10 gün olacağı ve emeklilerin maaş ödemelerinin bayramdan önce yatırılacağını da belirtti.

‘29 AĞUSTOS’A KADAR MAAŞLARINI ALABİLECEKLER’

Bozdağ’ "Bakanlar Kurulumuz, yaklaşan 30 Ağustos Zafer Bayramı ve Kurban Bayramı, vatandaşlarımızın bu bayramlar vesilesiyle aile ziyaretleri, turizm sektörünün canlanması ve ticari hayatın olumlu etkilenmesi ihtimallerini değerlendirerek, vatandaşlarımızın rahat bir şekilde bayramlarını idrak etmeleri maksadıyla Kurban Bayramı ve 30 Ağustos Zafer Bayramı'na tekabül eden günleri ve ara gün olan yarım günün idari izinli olmasına karar vermiştir. 28 Ağustos pazartesi günü, 29 Ağustos salı günleri tam gün, 31 Ağustos perşembe günü yarım gün idari izinli sayılmasına karar verilmiştir. Karayolları Genel Müdürlüğü tarafından işletilen köprü ve otoyollar, 30 Ağustos-5 Eylül saat: 07.00'a kadar ücretsiz olacak" dedi.  (HABER MERKEZİ)

 

Son Düzenlenme Tarihi: 15 Ağustos 2017 20:35
www.evrensel.net