13 Ağustos 2017 11:56

Beşiktaş, G.Saray ve F.Bahçe'den Süleyman Seba mesajları

TFF, Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray, Beşiktaş'ın Onursal Başkanı Süleyman Seba'nın ölüm yıl dönümünde mesaj yayımladı.

Beşiktaş, G.Saray ve F.Bahçe'den Süleyman Seba mesajları

Paylaş

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF),  Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray, Beşiktaş Kulübü Onursal Başkanı Süleyman Seba'nın ölümünün üçüncü yıl dönümünde anma mesajı yayımladı.

TFF' tarafından yayımlanan mesajda, "Türk futbolunu yücelten erdemlerin sembol ismi, Onursal Başkanı olduğu Beşiktaş Jimnastik Kulübü'nün ve tüm futbolseverlerin ortak değeri Süleyman Seba'yı 3 yıl önce kaybettik. Tüm renklere saygısı, efendiliği, centilmenliği ve ömrünün sonuna kadar da duruşuyla futbolun saygınlığı konusunda hepimize örnek olan, adını Süper Lig'in 2014-2015 sezonuna vermekten onur duyduğumuz Sayın Süleyman Seba'yı özlüyor, aramızdan ayrılışının üçüncü yılında hasret, saygı ve rahmetle anıyoruz" denildi.

BEŞİKTAŞ

Beşiktaş, kulübün onursal başkanı Süleyman Seba için ölümünün üçüncü yıl dönümünde sosyal medya hesaplarından Seba'nın fotoğrafı ile "Beşiktaş'ı üzmesinler" sözünün yer aldığı paylaşımda bulunarak şu ifadelere yer verdi: "Onursal başkanımız Süleyman Seba'yı vefatının üçüncü yılında saygıyla, özlemle ve rahmetle anıyoruz."

FENERBAHÇE

Fenerbahçe'nin internet sitesinde Başkan Aziz Yıldırım ile Seba'nın fotoğrafının yer aldığı mesajda, "Efsanevi spor adamı, Beşiktaş Jimnastik Kulübünün unutulmaz başkanı Süleyman Seba'yı, ebediyete intikal edişinin üçüncü yıl dönümünde saygı, özlem ve rahmetle anıyoruz" ifadeleri kullanıldı.

GALATASARAY

Galatasaray Kulübü ise sitesinden paylaştığı mesajda, "Vefatının üçüncü yılında, taraflı tarafsız her futbolseverin sevgisini kazanmış değerli spor adamı ve Beşiktaş Jimnastik Kulübünün efsane başkanı Süleyman Seba'yı saygı ve rahmetle anıyoruz" şeklinde ifadeler kullandı. (SPOR SERVİSİ)

MİTHAT FABİAN SÖZMEN: MİT'İN SEBA'SI, SEBA'NIN BEŞİKTAŞ'I

ÖNCEKİ HABER

Tacize uğrayan iki kadına polis şiddeti Meclis gündeminde

SONRAKİ HABER

Seramik fabrikasında ücretlerini alamayan işçiler eylem yaptı

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa