11 Ağustos 2017 17:53

Gazeteciye saldırdı, pişman olmadı ve takıma geri dönüyor

Gazeteci Bilal Meşe’ye saldırmasının ardından milli takımı bırakan Arda Turan, Demirören'in çağrısı üzerine dönme kararı aldı.

Paylaş

Gazeteci Bilal Meşe’ye saldırmasının ardından milli takımı bırakan Arda Turan, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Yıldırım Demirören’in çağrısı üzerine dönme kararı aldı.

 

A Spor canlı yayınında gelen bir soru üzerine milli takımın Turan’a her zaman ihtiyacı olduğunu belirten Demirören  “Arda bu kararından vazgeçerse, aldığı kararı rafa kaldırırsa, hocamız da zaten onunla görüştüğüne göre teknik olarak da ihtiyacımız var ” demişti.

 

TFF başkanının bu açıklamasından kısa bir süre sonra sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla milli takıma dönme kararı aldığını duyuran Turan “Bu andan itibaren hocamız uygun gördüğü takdirde milli formayı tekrar sırtıma geçirmekten, her zamanki gibi onur duyacağımın bilinmesini isterim” dedi.

 

Arda Turan, futbol milli takımını taşıyan uçakta 44 yıllık Gazeteci Bilal Meşe’ye saldırıp küfretmişti. Turan’a tepkiler gelince milli takımı bıraktığını açıklamış, basın toplantısında “Pişman değilim, kuş gibiyim” demişti. (HABER MERKEZİ)

 

ÖNCEKİ HABER

Kasımpaşa'da tarihi Büyük Hamam yandı

SONRAKİ HABER

Balçova'da kadın hakları tartışıldı

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa