Gazeteciye saldırdı, pişman olmadı ve takıma geri dönüyor

Gazeteciye saldırdı, pişman olmadı ve takıma geri dönüyor

Gazeteci Bilal Meşe’ye saldırmasının ardından milli takımı bırakan Arda Turan, Demirören'in çağrısı üzerine dönme kararı aldı.

Gazeteci Bilal Meşe’ye saldırmasının ardından milli takımı bırakan Arda Turan, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Yıldırım Demirören’in çağrısı üzerine dönme kararı aldı.

 

A Spor canlı yayınında gelen bir soru üzerine milli takımın Turan’a her zaman ihtiyacı olduğunu belirten Demirören  “Arda bu kararından vazgeçerse, aldığı kararı rafa kaldırırsa, hocamız da zaten onunla görüştüğüne göre teknik olarak da ihtiyacımız var ” demişti.

 

TFF başkanının bu açıklamasından kısa bir süre sonra sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla milli takıma dönme kararı aldığını duyuran Turan “Bu andan itibaren hocamız uygun gördüğü takdirde milli formayı tekrar sırtıma geçirmekten, her zamanki gibi onur duyacağımın bilinmesini isterim” dedi.

 

Arda Turan, futbol milli takımını taşıyan uçakta 44 yıllık Gazeteci Bilal Meşe’ye saldırıp küfretmişti. Turan’a tepkiler gelince milli takımı bıraktığını açıklamış, basın toplantısında “Pişman değilim, kuş gibiyim” demişti. (HABER MERKEZİ)

 

www.evrensel.net
ETİKETLER Arda Turan

3 yorum yapılmış

  1. Yeşil 3 ay önce Yanıtla  /  Beğendim 0  /  Beğenmedim 0

    Insanların özel ve aile hayatını ağzına sakız yapan gazeteciyi bende doverim. Yancilik değil doğru haber yapacaksın o zaman alkışı alırsın. Sırf birilerine yaranmak için haber yapılmaz.

  2. Erim Toredi 3 ay önce Yanıtla  /  Beğendim 0  /  Beğenmedim 0

    Arda Turan ı tebrik eder onu tekrar milli takımda görmekten büyük mutluluk ve onur duyariz.Dedesi yaşında gazeteciyi güzel dövdü çünkü Osmanlı torunu Arda. ...bize de bu yakışırdı zaten!!!!!!!!

  3. Fatih .. 3 ay önce Yanıtla  /  Beğendim 0  /  Beğenmedim 0

    Sevgili evrensel büyük özveri ve dikkatle sizleri takip etmekten mutluluk duyuyorum olaylara bakışınız ve eleştirileriniz büyük bir kısmına katılıyorum fakat dikkatimi çeken bu haberde başlık tamamıyla yerinde olmayan tabirlerden oluşmaktadır bir arda hayranı değilim fakat bilal meşenin ne denli bir gazeteci olduğunu çoğumuz gibi sizlerde biliyorsunuz ve olayda ardanın haklılık payını yok sayıp böyle bir manşet atmanız size ve gazetecilik makamına yakışmadığını beyan etmek isterim iyi günler hoşçakalın..

Yorum yapın

Yorum yapmak için üyelik gerekmemektedir. Yorumlar, editörlerimiz tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır. Konuyla ilgisi olmayan, küfür içeren, tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.