Dayanışma ile tarihin  akışını değiştirebiliriz

Dayanışma ile tarihin akışını değiştirebiliriz

Gazetemizin abone kampanyasına katılan SODEV Başkanı A. Babür Atila, Evrensel e-gazeteye abone olarak dayanışma mesajı paylaştı.

Sosyal Demokrasi Vakfı (SODEV) Başkanı A. Babür Atila, gazetemizin abone kampanyasına katıldı. Evrensel e-gazeteye abone olduktan sonra bir dayanışma mesajı paylaşan Atila, içinde bulunulan karanlık dönemden çıkılması için sayanışmanın esas olduğunu belirterek, “Bu dayanışma, tarihin akışını değiştirebilecek cesarete, kararlılığa ve akla sahiptir” ifadelerini kullandı.

DAHA GÜÇLÜ BİR EVRENSEL İÇİN...

Gazetemizin artan baskılara ve sansüre karşı, “daha güçlü bir Evrensel için...” başlattığı kampanyaya destekler, çeşitli çevrelerden isimlerin katılımıyla sürüyor. Kampanyaya katılarak, e-gazeteye abone olan SODEV Başkanı A. Babür Atila bir dayanışma mesajı ile e-gazeteye abone oldu. Atila’nın medajı şöyle: “20 yılı aşkın bir süredir ülkemizin daha demokrat, özgür, emekten ve barıştan yana bir düzene kavuşması için göstermiş olduğu çaba, Evrensel’in basın kuruluşları içerisinde saygın bir yer edinmesini sağlamıştır. Bu yolda ödemiş olduğu bedeller ülkemizin acılarla dolu basın tarihine geçmiştir. Bu ülkenin tüm demokratlarının, emekçilerinin ve aydınlarının sizlere büyük bir teşekkür borcu vardır. Sahip olduğumuz ortak değerler ve idealler ışığında yürüttüğümüz demokrasi, barış, emek ve adalet mücadelesi; ülkemizin çocuklarına, gençlerine daha güzel yarınların kurulabilmesi içindir.

Yurdumuzu ve çevremizdeki ülkelerin bir kısmını örümcek ağı gibi saran siyasal islamın bu diyarlardan izinin silinebilmesi için, sol-seküler-demokrat bir dayanışma esastır. Ve bu dayanışma, tarihin akışını değiştirebilecek cesarete, kararlılığa ve akla sahiptir.” (MEDYA SERVİSİ)

www.evrensel.net