Yazar Muzaffer İzgü hastaneye kaldırıldı

Yazar Muzaffer İzgü hastaneye kaldırıldı

Yazar Muzaffer İzgü tedavi görmek için hastaneye yatırıldı.

İzmir'de yaşayan çocuk kitapları yazarı Muzaffer İzgü hastaneye kaldırıldı. İzgü'nün tedavisi İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Dahiliye servisinde devam ediyor.

İzmir'de yaşayan 3 çocuk babası genç ve çocuk kitapları yazarı 84 yaşındaki Muzaffer İzgü, geçen hafta İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim ve Araştırma Hasatanesi Dahiliye servisine başvurdu. Burada tetkik ve tahlilleri yapılan İzgü 01 Ağustos 2017 Salı günü hastaneye yatırıldı. Doktorların, İzgü'yü kan değerlerinde düşüklük tespit edilmesi üzerine daha iyi takip edebilmek için hastaneye yatırılmasını uygun gördüğü bildirildi. Halen tedavisi devam eden İzgü, Türkiye'nin en çok okunan gülmece, genç ve çocuk kitapları yazarlarındandır. 107 kitap, 200'e yakın radyo oyunu yazmıştır.

'TÜM ÇOCUKLARI GÖZLERİNDEN ÖPÜYORUM'

Muzaffer İzgü, DHA'ya yaptığı açıklamada,  "İyi değilim, çok yorgunum. Karaciğerimde kitle var, araştırıyorlar. Güzel haber vermeyi ben de isterim ama veremiyorum. Tüm çocukları gözlerinden öpüyorum" dedi.

Ekim ayında 84 yaşına girecek olan İzgü'ye hastanede gelini Muhterem İzgü refakat ediyor. (İzmir/DHA)

 

Son Düzenlenme Tarihi: 02 Ağustos 2017 19:53
www.evrensel.net
ETİKETLER Muzaffer İzgü

2 yorum yapılmış

  1. selma ceylan 2 ay önce Yanıtla  /  Beğendim 0  /  Beğenmedim 0

    Çok sevdiğim bir yazarımız..Acil şifalar diliyorum..

  2. Eda ayan 2 ay önce Yanıtla  /  Beğendim 0  /  Beğenmedim 0

    İlk okulda okulumuzu ziyarete gelmisti şiir yarışması yapılmıştı ve 3.olmuştum hediyemi Muzaffer Bey in elinden almıştım unutmuyorum Allah acil şifa versin

Yorum yapın

Yorum yapmak için üyelik gerekmemektedir. Yorumlar, editörlerimiz tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır. Konuyla ilgisi olmayan, küfür içeren, tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.