Fatih

Fatih'te bir kadın cinayeti daha

Fatih'te bir kadın cinayeti daha yaşandı. Gece saatlerinde Zülfikar Bakır, imam nikahlı, 2 aylık hamile eşini 2 çocuğunun gözü önünde katletti.Cinayet, saat 01.30 sıralarında Ayvansaray Mahallesi Esnaf Loncası Sokak'taki bir apartmanda meydana geldi. İddiaya göre, Zülfikar Bakır, imam nikahlı eşi Mahmure Karakule ile sü


Cinayet, saat 01.30 sıralarında Ayvansaray Mahallesi Esnaf Loncası Sokak'taki bir apartmanda meydana geldi. İddiaya göre, Zülfikar Bakır, imam nikahlı eşi Mahmure Karakule ile sürekli kavga ediyordu. Çift arasında huzursuzluk olduğu ve Bakır’ın genç kadını sürekli tehdit ettiği öğrenildi.

Emniyet görevlilerinden alınan bilgiye göre, gece saatlerde çift arasında yeniden kavga başladı. Yakınları tarafından psikolojik rahatsızlığı olduğu söylenen Bakır, eline aldığı bıçakla genç kadının boğazını kesti ve vücudunun çeşitli yerlerinden yaraladı. Mahmure Karakule, olay yerinde hayatını kaybetti.

İhbar üzerine eve gelen polisler korkunç manzarayla karşılaştı. Cinayeti haber alan maktülün yakınları sinir krizi geçirdi. Zülfikar Bakır, polis ekiplerine teslim oldu. Genç kadının yakınları Mahmure Karakule’nin iki aylık hamile olduğunu söyledi. (İSTANBUL)

www.evrensel.net