25 Temmuz 2017 11:40

Aile desteği Ecrin Köse’yi coşturdu: Kenya'ya 38 sayı attı

İşitme Engelliler Kadın Basketbol Takımı'nın en önemli yıldızlarından Ecrin Köse, ailesinin tribünden kendisini desteklediği maçta 38 sayı attı.

Paylaş

İşitme Engelliler Kadın Basketbol Milli Takımı'nın yıldız isimlerinden Ecrin Köse, hem yeteneklerinin hem de Samsun'da yaşamasının etkisiyle, 23. Yaz İşitme Engelliler Olimpiyat Oyunları’nda en fazla seyirci desteği bulan sporculardan biri.

Türkiye’nin Yaşar Doğu Spor Salonu’nda Kenya'yı farklı yendiği maçı tribünlerden izleyen Ecrin Köse’nin ailesi ve birçok akrabası, heyecanlı dakikalar yaşadı. Ecrin de ailesinin desteğiyle, Türkiye’nin 88-24 kazandığı maçta 38 sayıyla oynadı.

‘MÜTHİŞ BİR DUYGU’

Ecrin Köse’nin babası Nihat Köse, kızlarıyla gurur duyduklarını belirterek, “Gerçekten müthiş bir duygu. Anne baba olarak kızımızın her zaman yanındayız” dedi. Anne Nermin Köse ise heyecanlı olduklarını ifade ederek, “Buraya tüm aile olarak geldik; babaanne, teyze, amca bütün aile burada Ecrin'i destekliyoruz. Kızımızı orada görmek tarif edilemez bir duygu” diye konuştu.

Ailesinden gördüğü desteğin ona gurur verdiğini söyleyen Ecrin Köse ise, “Ailemin burada olması ve bana destek vermesi beni çok mutlu ediyor. Yanımda oldukları için çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı. (Samsun/DHA)

ÖNCEKİ HABER

Ağva’da manda katliamı: Kafalarını kesip gövdeleri çaldılar

SONRAKİ HABER

2019 Afrika Uluslar Kupası'nda Senegal'i 1-0 yenen Cezayir şampiyon oldu

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa