25 Temmuz 2017 10:22

LeBron James, Kyrie Irving'e çok kızgın!

Cavaliers’ta LeBron James ile Kyrie Irving arasındaki gerginlik büyüyor. James'in takımdan ayrılmak isteyen Irving'e çok kızgın olduğu belirtiliyor.

Paylaş

Cleveland Cavaliers’ta takımdan ayrılmak istediği ortaya çıkan Kyrie Irving ile LeBron James arasındaki gerginlik büyüyor.

Cavaliers’ın sahibi Dan Gilbert’a “LeBron James’in gölgesinden kurtulmak için takas edilmek istediğini” söyleyen Irving’in bu ifadelerinin medyaya sızdırılmasının sorumlusu olarak James’i gördüğü aktarılıyor.

‘KIÇINI TEKMELEYECEK KADAR SİNİRLİ’

Görüşmeye dair geçtiğimiz hafta bilgilendirilen LeBron James’in ise Kyrie Irving’e çok kızgın olduğu belirtiliyor. ESPN’den Stephen A. Smith’in, James’e yakın kaynaklara dayandırdığı haberine göre süper yıldızın Irving için “Karşımda olsa kıçını tekmelerim” diyecek kadar sinirli olduğu bildiriliyor.

IRVİNG ‘DAHA BÜYÜK ROL’E UYGUN MU?

Öte yandan Kyrie Irving’in “Daha büyük bir rol istediği” için takımdan ayrılmak istemesi ABD’de spor çevrelerinde de sıkça tartışılıyor.
ESPN’den Zach Lowe, Kyrie Irving’in geçtiğimiz sezon takımın en fazla şut kullanan, topu en fazla elinde bulunduran oyuncusu olduğuna dikkat çekti ve James’in sahada olmadığı dönemde Irving’in öncülüğündeki Cavs’in performansının çok kötü olduğunu hatırlattı. (SPOR SERVİSİ)

ÖNCEKİ HABER

Sarsıntılar sürüyor: Evimizin fotoğrafını çekip gidiyorlar

SONRAKİ HABER

ABD'nin Suriye Özel Temsilcisi James Jeffrey Ankara'da

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa