23 Temmuz 2017 17:02

Yeşil Bursa Rallisini Çukurova-Bostancı ikilisi kazandı

42'nci Yeşil Bursa Rallisinin galibi, BC Vision Motorsport adına Skoda Fabia R5 ile yarışan Burak Çukurova-Vedat Bostancı ekibi oldu.

Paylaş

2017 Türkiye Ralli Şampiyonası'nın 4'üncü yarışı olan 42'nci Yeşil Bursa Rallisinin galibi, BC Vision Motorsport adına Skoda Fabia R5 ile yarışan Burak Çukurova-Vedat Bostancı ekibi oldu.

Bursa Otomobil Sporları Kulübü'nun (BOSSEK) Nilüfer Belediyesi ile birlikte düzenlediği rallide 2'nciliği Neo Motorspor adına Peugeot 208 T16 R5 ile Yağız Avcı-Bahadır Gücenmez, 3'üncülüğü ise BC Vision Motorsport takımından Uğur Soylu-Aras Dinçer elde etti.

Sınıf N’de Mitsubishi Lancer EVO IX ile yarışan Toksport WRT ekibi Menderes Okur-Ufuk Uluocak, Sınıf 4'te Ford Fiesta R2T ile Ford Motorsport Turkey ekibi Ümit Can Özdemir-Batuhan Memişyazıcı ve Sınıf 3'te Renault Clio R3 ile GP Garage MyTeam ekibi Murat Soyçopur-Can Hergüner birinci oldu. 35 yaş üzeri klasik ralli otomobillerin yer aldığı Historic klasmanında ise 1976 model Ford Escort MK II ile Parkur Racing ekibi Burak Türkkan-Onur Aslan zafere ulaştı.

Türkiye Ralli Şampiyonası, 9-10 Eylülde İstanbul Otomobil Sporları Kulübü'nün (İSOK) düzenleyeceği 38'inci İstanbul Rallisi ile devam edecek. (SPOR SERVİSİ)

ÖNCEKİ HABER

Barış Yarkadaş: Medya en karanlık dönemini yaşıyor

SONRAKİ HABER

İBB seçime günler kala sosyal yardımı 100 liradan 400 liraya çıkardı

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa