RüzgaraKarşıEvrensel Twitter'da TT listesine girdi

RüzgaraKarşıEvrensel Twitter'da TT listesine girdi

23. yaşımızı okurlarımızla paylaşmak için başlattığımız #RüzgaraKarşıEvrensel hashtagi kısa sürede Twitter'ın Trend Konular (TT) listesine girdi.

Evrensel Gazetesi olarak, 23. yaşımızı okurlarımızla paylaşmak için başlattığımız #RüzgaraKarşıEvrensel hashtagi kısa sürede Twitter'ın Trend Konular (TT) listesine girdi.

 

 

 

 

 

Twitter'de RüzgaraKarşıEvrensel hashtag'i ile yapılan paylaşımlardan bazıları şöyle:

DURMADAN,  YORULMADAN, SUSMADAN

RÜZGARA KARŞI YÜRÜYORUZ!

“Evrensel 23 yaşında.
Emeğin, barışın, özgürlüklerin, umudun ve adalet arayışınıngazetesi Evrensel,  23 yıldır gerçeğin peşinde.

Evrensel,
İşçiler, tüm çalışanlar... barış isteyenler... kendi kimliğiyle ve özgür seçimleriyle yaşamak isteyenler... doğaya ve hayata sahip çıkanlar için çok önemli bir haber kaynağı.

Evrensel,
Başka bir duruşun, başka bir dünyanın mümkün olduğunun canlı kanıtı. Baskı altında olan, yolu kesilen, adalet duygusu zedelenmiş herkes çin, en sert rüzgârlara karşı dimdik yürüyen bir gazete.

Senin hikâyeni anlatıyorsa, senin de gazeten Evrensel olmalı.”

23. yaşında daha güçlü bir Evrensel için;

Bayinizden Evrensel alın, e-gazeteye abone olun!

 

Son Düzenlenme Tarihi: 12 Temmuz 2017 17:20
www.evrensel.net
ETİKETLER EvrenselTwitter

1 yorum yapılmış

  1. Enes Tataroglu 4 ay önce Yanıtla  /  Beğendim 2  /  Beğenmedim 0

    Türkiye'de eğer bir devrimci gelenekten bahsedebiliyorsak bunun en büyük dayanağı elbette evrensel geleneğinin yaktığı ilk kıvılcımdır. Denizlerden bugüne halka mal olmuş ezilenlerin sesi olabilmek için sosyalist devrimci Metin Göktepe katledilmiş ve daha yüzlerce devrimci sosyalist kendini bu uzun koşuda feda etmiştir. Evrensel susmayacak, rüzgara kapılmayacak.
    #RüzgaraKarşıEvrensel

Yorum yapın

Yorum yapmak için üyelik gerekmemektedir. Yorumlar, editörlerimiz tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır. Konuyla ilgisi olmayan, küfür içeren, tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.