10 Temmuz 2017 19:42

Maskeli saldırgan yaşlı kadını darbedip takılarını aldı

Nazilli'de yaşayan 82 yaşındaki Nadire Akdemir evine girilen maskeli bir saldırgan tarafından darbedildi ve ziynet eşyaları çalındı.

Paylaş

Eşi 83 yaşındaki Ali İhsan Aydemir'in camiye gitmesinin ardından, 3 çocuk annesi Nadire Akdemir, Yıldıztepe Mahallasi 142 Sokak'taki bir apartmanın ikinci katında bulunan evlerinde yalnız kaldı. Yarım saat kadar sonra zil çalınca eşinin camiden döndüğünü zannedip kapıyı açan yaşlı kadın, maskeli bir kişinin saldırısına uğradı.

Kapıyı iterek içeri giren saldırgan yumruk atıp, başını duvara çarptığı Akdemir'in yere düşmesini fırsat bilip, kolundaki 5 bilezik ile boynundaki gerdanlığı koparıp aldı. Acı içinde yerde kıvranan Akdemir'in kulağındaki küpelerini de çekerek çıkartan maskeli saldırgan koşarak kaçtı.

Nadire Akdemir, namazdan dönen eşi tarafından kanlar içinde yerde yarı baygın yatarken bulundu. Ali İhsan Akdemir, birkaç apartman ileride evi bulunan kızı Enise Satıkın'ı arayıp, durumu anlatarak yardım istedi.

Kızının haber vermesi üzerine gelen polis ve 112 Acil Servis ekibinin yaptığı ilk müdahalenin ardından Nadire Akdemir, Nazilli Devlet Hastanesi'ni kaldırılıp, tedaviye alındı.

Soruşturma başlatan polis, hakim ve savcıların oturduğu, sürekli bir polisin beklediği adliyeye lojmanlarının hemen yanındaki binada meydana gelen olayla ilgili olarak şüphelinin tespit edilip yakalanabilmesi için güvenlik kamerası kayıtlarını incelemeye aldı. (DHA)

Reklam
ÖNCEKİ HABER

Kobaneli emekçi serinlemek için girdiği kanalda can verdi

SONRAKİ HABER

AİHM, mülteciyi ölüme gönderen Finlandiya’yı mahkum etti

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa