05 Temmuz 2017 13:37

Şehmus Özer anısına dostluk maçı

Geçtiğimiz yıl 36 yaşında trafik kazasında yaşamını yitiren futbolcu Şehmus Özer anısına dostluk maçı oynanacak.

Paylaş

Akhisar 1970 Masterler Takımı ile Güneydoğu Masterler Karması, geçen yıl aralık ayında Malatya-Diyarbakır karayolunda meydana gelen trafik kazasında 36 yaşında yaşamını yitiren Şehmus Özer anısına cuma günü dostluk maçı oynayacak.

Akhisar Belediyespor'un Süper Lig'e yükseldiği 2011-12 sezonunda yeşil siyahlı formayı giyen ve attığı gollerle takımının başarısına önemli katkı sağlayan Şehmus'u unutmadıklarını belirten 1970 Akhisar Masterler Takımı Kaptanı Emin Kökçü, şunları söyledi:

"Akhisar Belediyespor'da forma giydiği dönemde futbolculuğunun yanı sıra kişiliğiyle de ön plana çıkan Şehmus Özer'i anmak için Güneydoğu Masterler Karması'nı Akhisar'a davet ettik. Cuma günü Gölet Futbsol Sahası'nda Şehmus'u anarken, yeni dostlukların da temelini atmış olacağız. Akhisarlı tüm futbolseverleri bu karşılaşmaya davet ediyoruz."

Erken yaşta yaşamını yitiren ve ölümüyle futbol dünyasını yasa boğan Şehmus Özer, Ege'de Akhisar Belediyespor'un yanı sıra Altay ve Karşıyaka'da da oynamıştı. (SPOR SERVİSİ)

Reklam
ÖNCEKİ HABER

Fas’ta işten atılan 540 işçi için dayanışma çağrısı

SONRAKİ HABER

Irak'ta hükümeti protesto eden halk yolları kapattı

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa
Evrensel Ege Sayfaları
EVRENSEL EGE

Ege'den daha fazla haber, röportaj, mektup, analiz ve köşe yazısı...