Dilipak yine ‘Adalet Yürüyüşü’nü hedef aldı

Dilipak yine ‘Adalet Yürüyüşü’nü hedef aldı

Akit gazetesi köşe yazarlarından Abdurrahman Dilipak, Adalet Yürüyüşü ve Onur Yürüyüşü hakkında karalama kampanyasına dönüşen bir yazı kaleme aldı.

İktidar yanlısı Akit gazetesi köşe yazarlarından Abdurrahman Dilipak, CHP’nin Adalet Yürüyüşü ile LGBT’lilerin Onur Yürüyüşü’nü kıyaslayarak iki yürüyüş hakkında da eleştiri sınırlarını aşan, karalama kampanyasına dönüşen bir yazı kaleme aldı.

“Al CHP’nin “Adalet”ini, vur LGBTİ’nin “Onur”una” girişiyle başladığı yazısında Dilipak, CHP’nin adaletini Hitler’in adaletine benzetti. İstiklal Mahkemeleri ve Engizisyon benzetmesi de yapan Dilipak’ın, konuyu Müslümanlara getirerek, yürüyüşü İslama karşı gibi gösterme çabası yazıya yansıdı.

Dilipak, Onur Yürüyüşü ile, İstanbul’un “Faşingin merkezi haline getirilmeye çalışıldığı ithamında bulundu ve “Ellerinden gelse LGBT camii de açarlar. “LGBT’li imam” hayali kurarlar. Travesti bir imam, ya da dövmeli, piercingli, bir kadın, bir erkek, eş imamlı, müzikli, korolu, danslı bir cemaat” diye yazdı.

Daha da ileri giden Dilipak, “Almanya’da FETÖ’nün imamının destek verdiği cemaat böyle bir cemaat. LGBT’li cemevi, tevbe estağfirullah!” diye devam etti. (MEDYA SERVİSİ)

www.evrensel.net

4 yorum yapılmış

 1. Tufan 3 ay önce Yanıtla  /  Beğendim 0  /  Beğenmedim 0

  Gün gelecek o adalet sana da lazım olacak din bezirganı

 2. Ertuğrul ozkan 3 ay önce Yanıtla  /  Beğendim 0  /  Beğenmedim 0

  Dili Pis kalbi fesat birinden ne beklenir ki..

 3. Misafir 3 ay önce Yanıtla  /  Beğendim 0  /  Beğenmedim 0

  Her şeyi dine dayandirarak dinden uzaklasrirdilar insanlari

 4. Misafir 3 ay önce Yanıtla  /  Beğendim 0  /  Beğenmedim 0

  Merk ediyorum bunlaeda haysiyet vermi

Yorum yapın

Yorum yapmak için üyelik gerekmemektedir. Yorumlar, editörlerimiz tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır. Konuyla ilgisi olmayan, küfür içeren, tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.