12 Temmuz 2012 12:23

Labirent 13 Temmuzda bir kez daha seyirciyle buluşuyor

GEÇTİĞİMİZ sezonun beğenilen filmlerinden Labirent bir kez daha vizyona giriyor. Başrollerini Timuçin Esen ve Meltem Cumbul’un paylaştığı Tolga Örnek’in filmi Labirent, 13 Temmuzda daha önce kaçıranlar için bir kez daha gösterime girecek.Ulusal ve uluslararası birçok ödüle aday gösterilen Labirent’

Labirent 13 Temmuzda bir kez daha seyirciyle buluşuyor

Paylaş

GEÇTİĞİMİZ sezonun beğenilen filmlerinden Labirent bir kez daha vizyona giriyor. Başrollerini Timuçin Esen ve Meltem Cumbul’un paylaştığı Tolga Örnek’in filmi Labirent, 13 Temmuzda daha önce kaçıranlar için bir kez daha gösterime girecek.
Ulusal ve uluslararası birçok ödüle aday gösterilen Labirent’in Yönetmeni Tolga Örnek, Uluslararası İzmir Film Festivali’nde En İyi Yönetmen ödülüne layık görüldü. Toplam 75 sinema salonunda gösterilecek olan polisiye-aksiyon türündeki film, Türk ve yabancı oyuncularla İstanbul,  Mardin ve Almanya’da çekildi. Senaryosunu Tolga Örnek’in yazdığı filmde başrol oyuncularına, Sarp Akkaya, Rıza Kocaoğlu, Umut Kurt, Melike Güner, Ozan Bilen, Erdal Küçükkömürcü, Cem Bender ve Altan Gördüm gibi önemli oyuncular eşlik etti.
Kaybedenler Kulübü ile 2011’in en başarılı yapımlarından birine imza atan Yönetmen Tolga Örnek, Labirent’te kamerasını bölgemizdeki casusluk dünyasına çeviriyor. Labirent, istihbarat ve terörizmi, doğu ile batı arasında geçiş yolu olarak kabul edilen bir ülkenin bakış açısından anlatıyor.
Türk-Alman ortak yapımı olan film, Türkiye Cumhuriyeti Kültür ve Turizm Bakanlığı, Eurimages ve HessenInvestFilm Komisyonu (Almanya) tarafından desteklenmişti.
(KÜLTÜR SERVİSİ)

ÖNCEKİ HABER

Tek başına mücadeleyle ilerlenecek yol yok

SONRAKİ HABER

Bursa'da devrilen tırdaki zeytinyağı tenekeleri yola saçıldı

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa