01 Temmuz 2017 01:14

Kadıköy'de kafenin üzerine ağaç devrildi: 2 yaralı

Kadıköy'de kökünden kırılan ağaç karşı kaldırımda bulunan kafenin üzerine devrildi. Kafenin önünde oturan iki kişi yaralandı.

Kadıköy'de kafenin üzerine ağaç devrildi: 2 yaralı

Paylaş

İstanbul Kadıköy'de kökünden kırılan ağaç karşı kaldırımda bulunan kafenin üzerine devrildi. O esnada kafenin önünde oturan iki kişi yaralandı. Yaralıların durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Olay Caferağa Mahallesi, Mühürdar Caddesi üzerinde meydana geldi. Yaklaşık 70 yıllık olduğu tahmin edilen bir meşe ağacı büyük bir gürültü ile kökünden kırılarak, karşı kaldırımda bulunan binanın üzerine devrildi.  Binanın alt katında bulunan kafenin tentesini kıran ağaç dalları yüzünden iki kişi hafif şekilde yaralandı. Olay sırasından yaşanan panikten dolayı kafede bulunanlar kendilerini dışarıya attı. ihbar üzerine sağlık ve itfaiye ekipleri sevk edildi. Başından ve ayağından yaralanan iki kişi çevredeki hastanelere kaldırılarak tedavi altına alındı.

Öte yandan ağacın bitişiğinde bulunan Zabıta kulübesi de yan yattı. Ağacın devrildiği esnada kulübede olan Zabıta memuru ise olaydan sonra şoka girdi. İtfaiye ve belediye ekiplerinin ağacı kaldırma çalışmaları devam ediyor. (DHA)
 

ÖNCEKİ HABER

Çocukların oynadığı tabanca ateş aldı: 2 ölü, 1 yaralı

SONRAKİ HABER

Celal Şengör: Elin dangalağına organ verip onu yaşatmanın anlamı yok

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa