Bakırköy'de patlama: 1 yaralı

Bakırköy'de bir iş yerinde doğalgazdan kaynaklandığı düşünülen bir patlama meydana geldi.

Bakırköy'de Osmaniye Mahallesi Camii Sokak'ta bulunan bir iş yerinde doğalgazdan kaynaklandığı düşünülen bir patlama meydana geldi. Patlamada 1 kişi hafif şekilde yaralandı.

Osmaniye Mahallesi Camii Sokak'ta bulunan bir iş yerinde saat 06.00 sıralarında doğalgazdan kaynakladığı düşünülen bir patlama meydana geldi. Patlamada 1 kişi hafif şekilde yaralandı. Patlamanın olduğu sokak ortalık savaş alanna döndü. Patlama nedeniyle çevredeki çok sayıdaki ev ve işyeri zarar görürken, sokağın karşısında bulunan bir banka da zarar gördü. Olayda paniğe kapılan vatandaşlar ise sokağa döküldü. Polis olayın meydanna geldiği sokağı güvenlik şeridiyle kapattı. İtfaiye ve İGDAŞ ekiplerinin incelemeleri sürüyor.

İGDAŞ'TAN AÇIKLAMA

Konuyla ilgili açıklama yapan İGDAŞ patlamanın doğalgazdan kaynaklanmadığını belirterek; "Söz konusu patlamanın olduğu işyerinde doğalgaz tesisatı ve kullanımı yoktur.  Bununla birlikte, İGDAŞ Doğalgaz Acil Ekipleri tarafından yapılan incelemelerde, patlamanın olduğu işyeri, bina ve çevresinde yapılan ölçümlerde herhangi bir doğalgaz kaçağına rastlanmamıştır. Olayın kesin nedeni, yapılacak adli soruşturma sonucunda netlik kazanacaktır" dedi. (DHA)

Son Düzenlenme Tarihi: 24 Haziran 2017 10:31
www.evrensel.net