Bakırköy'de patlama: 1 yaralı

Bakırköy'de bir iş yerinde doğalgazdan kaynaklandığı düşünülen bir patlama meydana geldi.

24 Haziran 2017 07:24
Paylaş

Bakırköy'de Osmaniye Mahallesi Camii Sokak'ta bulunan bir iş yerinde doğalgazdan kaynaklandığı düşünülen bir patlama meydana geldi. Patlamada 1 kişi hafif şekilde yaralandı.

Osmaniye Mahallesi Camii Sokak'ta bulunan bir iş yerinde saat 06.00 sıralarında doğalgazdan kaynakladığı düşünülen bir patlama meydana geldi. Patlamada 1 kişi hafif şekilde yaralandı. Patlamanın olduğu sokak ortalık savaş alanna döndü. Patlama nedeniyle çevredeki çok sayıdaki ev ve işyeri zarar görürken, sokağın karşısında bulunan bir banka da zarar gördü. Olayda paniğe kapılan vatandaşlar ise sokağa döküldü. Polis olayın meydanna geldiği sokağı güvenlik şeridiyle kapattı. İtfaiye ve İGDAŞ ekiplerinin incelemeleri sürüyor.

İGDAŞ'TAN AÇIKLAMA

Konuyla ilgili açıklama yapan İGDAŞ patlamanın doğalgazdan kaynaklanmadığını belirterek; "Söz konusu patlamanın olduğu işyerinde doğalgaz tesisatı ve kullanımı yoktur.  Bununla birlikte, İGDAŞ Doğalgaz Acil Ekipleri tarafından yapılan incelemelerde, patlamanın olduğu işyeri, bina ve çevresinde yapılan ölçümlerde herhangi bir doğalgaz kaçağına rastlanmamıştır. Olayın kesin nedeni, yapılacak adli soruşturma sonucunda netlik kazanacaktır" dedi. (DHA)

Reklam
ÖNCEKİ HABER

Bayram sofrası için öneriler

SONRAKİ HABER

Irak'ta hükümeti protesto eden halk yolları kapattı

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa
Evrensel Ege Sayfaları
EVRENSEL EGE

Ege'den daha fazla haber, röportaj, mektup, analiz ve köşe yazısı...