23 Haziran 2017 17:48

TMSF 8 medya kuruluşunun varlıklarını satışa çıkardı

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu, KHK'lerle kapatılan 8 medya kuruluşunun el konulan mal varlıklarını satışa çıkardı.

Paylaş

TMSF, medya kuruluşlarıyla ilgili açıklama yaptı. Aralarında Özgür Radyo ve Taraf gazetesinin de bulunduğu 8 medya kuruluşunun varlıkları satışa çıkarıldı.

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), kanun hükmünde kararname (KHK) ile kapatıldıktan sonra mal varlıklarına el konulan 8 medya kuruluşuna ait mal varlıklarını satışa çıkardı.

TMSF’den yapılan açıklamaya göre, Barış TV, Can Erzincan TV, ÖRT’ye ait yayın lisan ve hakları ile makine, teçhizat ve demirbaşları, Nazar Gazetesi, Yerel Bakış Gazetesi, Turgutlu Havadis Gazetesi, Özgür Radyo ve Taraf Gazetesi’ne ait makine ve teçhizat satılacak.

Varlıkların tamamı satış prosedürünün yayınlandığı tarihten itibaren 28.07.2017 tarihi mesai saati bitimine kadar haftalık periyotlarla en geç her hafta Cuma günü mesai saati bitimine kadar elden teslim edecek ya da Cuma günü mesai saati bitimine kadar posta ile gönderilecek tekliflerin değerlendirilmesi sonucunda satılacak.

Varlıkların tamamına bir istekli tarafından teklif verildiği takdirde teklif sahibine teklifinin uygun bulunup bulunmadığı yapılacak değerlendirmeyi müteakip bildirilecek, birden fazla teklif verilirse isteklilere daha sonra bildirilecek tarih ve saatte aralarında açık artırma yapılacak. (MEDYA SERVİSİ)

Reklam
ÖNCEKİ HABER

Altan kardeşlerin ve Ilıcak'ın ‘darbe’ davasında tahliye yok

SONRAKİ HABER

Genel-İş Genel Merkezinden Anadolu Yakası 1 No'lu Şubeye genel kurul dayatması

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa