21 Haziran 2017 17:40

Köprü ve otoyollar bayramda ücretsiz

24 Haziran’dan, 28 Haziran sabah saat 07.00’ye kadar 1. köprü, 2. köprü ve otoyollarda Ramazan Bayramı’nda ücretsiz olacak.

Paylaş

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, köprü ve otoyolların 24-28 Haziran tarihleri arasında ücretsiz olduğunu duyurdu. 

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Geleneksel Ulaştırma Muhabirleri ile iftar yemeğine katıldı ve 2017 yılının ilk yarısını değerlendirdi. Bakan Arslan, kamu olarak işlettikleri köprü ve otoyolların, 23 Haziran Cuma gününü 24 Haziran’a bağlayan gece yarısından, 28 Haziran sabah saat 07.00’ye kadar ücretsiz olacağını söyledi. Buna göre; 1. köprü, 2. köprü ve otoyollarda Ramazan Bayramı’nda ücretsiz geçiş sağlanacak. Avrasya Tüneli, 3. köprü ve Osmangazi köprüleri ise ücretli olacak.

Bakan Arslan Avrasya Tüneli’ndeki geçişlerde bakiye yetersizliğiyle ilgili de,  “Avrasya Tünelinde cezalı geçişler 9 Haziran itibarıyla SMS bildirimi ile gönderiliyor. Sürücülerimiz kendi bakiyelerini kontrol etsinler” dedi. (İSTANBUL)

Reklam
ÖNCEKİ HABER

Haber Bülteni - 21 Haziran 2017 Çarşamba

SONRAKİ HABER

Oyuncu Ahmet Kural trafik kazası yaptı, ehliyetine el konuldu

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa
Evrensel Ege Sayfaları
EVRENSEL EGE

Ege'den daha fazla haber, röportaj, mektup, analiz ve köşe yazısı...