Celal Kılıçdaroğlu, ölüm orucuna başladığını duyurdu

Celal Kılıçdaroğlu, ölüm orucuna başladığını duyurdu

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun kardeşi Celal Kılıçdaroğlu, 'Adalet Yürüyüşü'ne karşı ölüm orucuna başladığını duyurdu.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun kardeşi Celal Kılıçdaroğlu, ölüm orucuna başladığını açıkladı. Ağabeyine karşı söylemleriyle ve eylemleriyle sık sık gündeme gelen Celal Kılıçdaroğlu, bu kez de 'Adalet Yürüyüşü'ne karşı çıktı.

Celal Kılıçdaroğlu Twitter hesabı üzerinden ağabeyi Kemal Kılıçdaroğlu’nun başlattığı 'Adalet Yürüyüşü'ne karşı ölüm orucuna başladığını ve yürüyüş sonlandırılana dek ölüm orucuna devam edeceğini açıkladı. 

(HABER MERKEZİ)

Son Düzenlenme Tarihi: 18 Haziran 2017 09:17
www.evrensel.net

4 yorum yapılmış

 1. kemal bey 3 ay önce Yanıtla  /  Beğendim 0  /  Beğenmedim 0

  yayınlamayacaksınız muhtemelen ama .. emine ulker tarhan ve birgül ayman chp fetoyle işbirliği yaptı dşye istifa ettiklerini acıklamışlardı..enis berberogluna haber kılıcdaroğluna onada fetoden gitti.biline bu gerçeği niye inkar ediyorsunuz ki...

 2. Reha Eskidir 4 ay önce Yanıtla  /  Beğendim 2  /  Beğenmedim 1

  Düşkün..

 3. Serwan Azadi 4 ay önce Yanıtla  /  Beğendim 0  /  Beğenmedim 1

  Gülermisin Ağlarmısın

 4. Erdal 4 ay önce Yanıtla  /  Beğendim 1  /  Beğenmedim 2

  Şimdi Kemal beye gerçekten üzüldüm. Zor olsa gerek böyle bir kardeşe sahip olmak.

Yorum yapın

Yorum yapmak için üyelik gerekmemektedir. Yorumlar, editörlerimiz tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır. Konuyla ilgisi olmayan, küfür içeren, tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.