08 Temmuz 2012 08:53

Grup Yorum, umudun türkülerini söylemeye devam ediyor

GRUP Yorum, 21 Temmuz 2012 Cumartesi akşamı saat 21.00’de Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’nda türküleriyle sahne alıyor. “Umudun Türkülerini Söylemeye Devam Ediyoruz” ismini taşıyan konserde Grup Yorum’la birlikte konuk sanatçılar da yer alacak. “Türkülerini yasaların karşısındaki güc&u

Grup Yorum, umudun türkülerini söylemeye devam ediyor
Paylaş

GRUP Yorum, 21 Temmuz 2012 Cumartesi akşamı saat 21.00’de Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’nda türküleriyle sahne alıyor. “Umudun Türkülerini Söylemeye Devam Ediyoruz” ismini taşıyan konserde Grup Yorum’la birlikte konuk sanatçılar da yer alacak. “Türkülerini yasaların karşısındaki gücünü göstermek” için son dönemde AKP politikalarından nasibini alan sanatçılar bu gecede seslerini birleştirecek.

İstanbul’da 2010 yılında İnönü Stadı’nda 55 bin kişiyle 25.yılını kutlayan Grup Yorum, 2011 yılında 1.Bağımsız Türkiye Konseri’yle 150 bin kişiye seslendi. Bu senenin ilk İstanbul konserini ise Bakırköy Halk Pazarı’nda gerçekleştirdi. Nisan ayında 2.Bağımsız Türkiye Konseri’yle 350 bin kişiye seslenen grup, Mayıs ayında Antakya’da “Suriye Halkıyla Dayanışma Konseri” düzenlerken Haziran ayında ise Almanya’nın Düsseldorf şehrinde “Irkçılığa Hayır Konseri”yle Avrupalı göçmenleri buluşturan bir konsere imza attı.

Bu senenin ikinci İstanbul konseriyle, sevilen şarkıları ve sürprizleriyle, dinleyicilerinin karşısına çıkacak olan Grup Yorum, 2009’dan bu yana ara verdiği Harbiye Konserleri geleneğine devam ediyor. Grup Yorum Harbiye Konseri biletleri, geçtiğimiz yıl Biletix firmasının keyfi uygulamalarından dolayı bu sene MyBilet tarafından satışı yapılıyor. Aynı zamanda İdil Kültür Merkezi ve Bilet Satış Noktaları’ndan da biletlere ulaşılabilir. (KÜLTÜR SERVİSİ)

Reklam
Reklamsız Evrensel için abone ol
ÖNCEKİ HABER

Silahlara 47 farklı veda yazdı

SONRAKİ HABER

Bu haftaki nöbet yanan işçiler için

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa
Evrensel Ege Sayfaları
EVRENSEL EGE

Ege'den daha fazla haber, röportaj, mektup, analiz ve köşe yazısı...