Dilmen'den 'İzmir Marşı' eleştirisi: Tribünlerde siyaset var

Dilmen'den 'İzmir Marşı' eleştirisi: Tribünlerde siyaset var

Rıdvan Dilmen, taraftarların stadyumlarda İzmir Marşı söylemesine değinerek, tribünlerde aylardır siyaset yapıldığını söyledi.

Futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen, taraftarların stadyumlarda İzmir Marşı söylemesine değinerek, tribünlerde aylardır siyaset yapıldığını söyledi.

TRT Spor programında Levent Özçelik'le yaptığı programda Türk futbolunda son dönemde tartışmalara neden olan İzmir Marşı tezahüratlarını değerlendirdi.

Rıdvan Dilmen tezahüratların siyasi bir amacı olduğunu kastederek, 'tribünlerde siyaset yapıldığını' savundu ve "Önce bunu halledin" dedi. Dilmen, "İzmir Marşı mı söyleyeceksiniz? İzmir Marşı'nı gönülden ben de söylerim" dedi.

'RECEP TAYYİP ERDOĞAN TEZAHÜRATI YAPILDI, SUSMALARI İSTENDİ'

Dilmen Rize'de tribünlerde yaşanan bir olayı da örnek göstererek, "Rize'de ben bir şeye şahit oldum. Tribünler 'Recep Tayyip Erdoğan' diye bağırıyordu. Hemen susmaları istendi" ifadelerini kullandı.

BURSASPOR BAŞKANI'NA ELEŞTİRİ

Dilmen, "Bursaspor Başkanı diyor ki, 'Mehmet Müezzinoğlu'na ve bakanlara teşekkür ederim.' Sen niye teşekkür ediyorsun, ne yapmış Bakan size? Bir şey mi yapmış cevap ver. O maçtan önce ne yapmış? O maçtan önce küme düşerken niye bir şey yapmadı? Bu laflar gidiyor geliyor, sonra siyasileşiyor o zaman iş" dedi. (HABER MERKEZİ)
 

www.evrensel.net