07 Haziran 2017 03:13

Dilmen'den 'İzmir Marşı' eleştirisi: Tribünlerde siyaset var

Rıdvan Dilmen, taraftarların stadyumlarda İzmir Marşı söylemesine değinerek, tribünlerde aylardır siyaset yapıldığını söyledi.

Paylaş

Futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen, taraftarların stadyumlarda İzmir Marşı söylemesine değinerek, tribünlerde aylardır siyaset yapıldığını söyledi.

TRT Spor programında Levent Özçelik'le yaptığı programda Türk futbolunda son dönemde tartışmalara neden olan İzmir Marşı tezahüratlarını değerlendirdi.

Rıdvan Dilmen tezahüratların siyasi bir amacı olduğunu kastederek, 'tribünlerde siyaset yapıldığını' savundu ve "Önce bunu halledin" dedi. Dilmen, "İzmir Marşı mı söyleyeceksiniz? İzmir Marşı'nı gönülden ben de söylerim" dedi.

'RECEP TAYYİP ERDOĞAN TEZAHÜRATI YAPILDI, SUSMALARI İSTENDİ'

Dilmen Rize'de tribünlerde yaşanan bir olayı da örnek göstererek, "Rize'de ben bir şeye şahit oldum. Tribünler 'Recep Tayyip Erdoğan' diye bağırıyordu. Hemen susmaları istendi" ifadelerini kullandı.

BURSASPOR BAŞKANI'NA ELEŞTİRİ

Dilmen, "Bursaspor Başkanı diyor ki, 'Mehmet Müezzinoğlu'na ve bakanlara teşekkür ederim.' Sen niye teşekkür ediyorsun, ne yapmış Bakan size? Bir şey mi yapmış cevap ver. O maçtan önce ne yapmış? O maçtan önce küme düşerken niye bir şey yapmadı? Bu laflar gidiyor geliyor, sonra siyasileşiyor o zaman iş" dedi. (HABER MERKEZİ)
 

Reklam
Reklamsız Evrensel için abone ol
ÖNCEKİ HABER

Kongo bayraklı gemide 1 ton 71 kilo eroin ele geçirildi

SONRAKİ HABER

Theresa May: Gerekirse insan hakları yasalarını değiştiririz

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa
Evrensel Ege Sayfaları
EVRENSEL EGE

Ege'den daha fazla haber, röportaj, mektup, analiz ve köşe yazısı...