Otobüs şoförü, kadının üzerine yürüdü

İstanbul’da bir otobüs şoförü ani fren nedeniyle kendisini uyaran kadının üzerine yürüdü.

01 Haziran 2017 20:55
Paylaş

İstanbul'da bir şoförün, otobüsü durdurarak tartıştığı kadının üzerine yürüdüğü görüntüler sosyal medyada paylaşılarak tepki çekti.

İddiaya göre, olay bugün öğleden sonra meydana geldi. Eminönü-Yeşilpınar hattında çalışan toplu taşıma aracının şoförü, otobüs içerisinde bir kadınla tartıştı. Otobüsteki yolcular da tanık oldukları o anları cep telefonu kamerasına kaydederek sosyal medya hesaplarından paylaştı. Birçok kişi bu görüntüleri paylaşarak duruma tepki gösterdi.

Görüntülerde, otobüs şoförünün bir kadınla tartıştığı, yüksek sesle bağırarak üzerine yürüdüğü görülüyor. Tartışmanın ortasında kalan annesinin kucağındaki bir bebeğin korkarak ağladığı görüntülere yansıyor. Tartışmaya ise otobüsün süratli gitmesinin neden olduğu iddia edildi. İddiaya göre hız ve ani fren nedeniyle otobüste bulunan çocuğun kafasını demire çarpması sonrası kadın şoförü uyardı ve tartışma başladı.

BEYAZ MASA'YA ŞİKAYET ETTİLER

Birçok kişi, sosyal medya hesabından görüntüleri paylaşarak duruma tepki gösterdi. Bazı kişilerin, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Beyaz Masa'nın Twitter hesabına durumu bildirdiği görüldü. Bunun üzerine resmi Twitter hesabından görüntülere ilişkin açıklama yapan İBB Beyaz Masa, olaya ilişkin inceleme başlattıklarını bildirdi. (HABER MERKEZİ)

ÖNCEKİ HABER

Baykal Saran Ödülü Öner’in

SONRAKİ HABER

Meksika’da plastik ve yağ fabrikalarında yangın çıktı

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa